Teraz Czytasz
Jakie zestawy klocków dla najmłodszych uczą i bawią?

Jakie zestawy klocków dla najmłodszych uczą i bawią?

Wyjątkowa seria LEGO® DUPLO® ma najmłodszym wiele do zaoferowania. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko uczyło się bawiąc, zestaw doskonałej jakości klocków może sprawić mu mnóstwo radości. Przy okazji, pociecha usprawni swoje zdolności manualne i rozwinie kreatywność.

Wspaniała Ciężarówka recyklingowa 

Dzieciom od drugiego roku życia, warto sprezentować wspaniały zestaw Ciężarówka recyklingowa od LEGO DUPLO. Składa się ona z zaledwie 15 elementów, a więc malec nie będzie miał większych trudności z samodzielnym jej skonstruowaniem. Pojazd będzie miał możliwość przechylania się, co urozmaici zabawę. Do zestawu dołączono także urocze minifigurki. Jedna z nich przedstawia śmieciarza, natomiast druga małego szczeniaczka. Pracownik został wyposażony w odblaskowy żółty kombinezon, aby jego postać bardziej rzucała się w oczy. Ten wyjątkowy zestaw dla najmłodszych jest w stanie nie tylko zapewnić malcowi rozrywkę, ale także rozwinąć jego umiejętności. Dziecko będzie mogło ćwiczyć swoją koordynację ruchową oraz rozpoznawać kolory. Zyska również możliwość rozwoju wyobraźni, odgrywając rozmaite scenariusze. Może na przykład wcielić się w pracownika śmieciarki recyklingowej, który w trosce o dobro planety zajmuje się dokładnym segregowaniem odpadów. Po złożeniu, model pojazdu będzie miał 11 centymetrów wysokości, 16 centymetrów długości oraz 7 centymetrów szerokości.

A może zaskakujący Domek na drzewie 3 w 1?

Domek na drzewie 3 w 1 to wspaniały zestaw dla dzieci od trzeciego roku życia. Ten model z serii LEGO DUPLO zachwyca różnorodnością i prostotą. Składa się dokładnie ze 126 elementów, a po ich połączeniu zachwyca wielobarwnymi detalami. Konstrukcję można przebudowywać, co sprzyja rozwojowi wyobraźni przestrzennej. Przedszkolak samodzielnie może zdecydować o tym, czy chce przeżyć przygodę na placu zabaw, czy też może zaszyć się w uroczym domku na drzewie. Dziecko będzie miało także możliwość zabawy w pięknym ogrodzie. Wśród figurek dołączonych do zestawu znalazła się aż czwórka dzieci, a także ich babcia. Nie zabrakło również wspaniałych zwierząt. Dzięki temu, zestaw LEGO może stanowić świetne rozwiązanie dla kilkorga dzieci. Mogą one odgrywać dowolnie wybrane i wymyślone przez siebie role. Wspólna zabawa sprzyja nie tylko rozwijaniu pierwszych przyjaźni, ale także uczy pociechę funkcjonowania w grupie. Do zestawu dołączono świetne akcesoria, wśród których znalazły się między innymi parasol, kask czy deskorolka. Dzieciaki mają zatem możliwość wspólnej rywalizacji na placu zabaw. Po złożeniu, główny model Domku na drzewie 3 w 1 będzie miał 43 centymetry wysokości, 54 centymetry szerokości oraz 22 centymetry głębokości.

Uroczy Dom rodzinny 3 w 1

Dom rodzinny 3 w 1 z serii LEGO DUPLO złożony jest z 218 elementów, a korzystać z niego mogą dzieci już od trzeciego roku życia. Maluchy na pewno poradzą sobie z wyzwaniem konstrukcyjnym, a przy okazji będą się świetnie bawić! Istnieje możliwość przebudowania modelu aż na trzy sposoby, więc nudy na pewno nie będzie. W zestawie znalazły się figurki przedstawiające mamę, tatę oraz trójkę ich dzieci. Nie zabrakło rzecz jasna czworonożnych przyjaciół w postaci psa oraz kota. Pociecha może zatem odegrać wiele scen z życia rodzinnego. Poszczególne pokoje pełne są realistycznie odwzorowanych detali, dzięki którym zabawa będzie jeszcze bardziej ekscytująca. Po złożeniu, model główny będzie miał 36 centymetrów wysokości, 35 centymetrów szerokości oraz 21 centymetrów głębokości.

Wymarzony plac zabaw

Kolejnym ciekawym zestawem z serii LEGO DUPLO jest Wymarzony plac zabaw, składający się z 75 elementów. Dedykowany jest malcom już od drugiego roku życia. Bogactwo kolorowych detali pomoże dzieciom przenieść się do krainy marzeń i snów. Pociecha może poznawać nowe barwy oraz odkrywać nieznane sobie dotąd kształty. Zestaw wyposażony został w karuzelę z rybim ogonem, a także w uroczą zjeżdżalnię. Dziecko może tworzyć przeróżne historię dzięki minifigurkom. Nie zabrakło wśród nich zabawnego czworonoga. Wymarzony plac zabaw stanowi doskonały podarunek dla małego przedszkolaka. Może posłużyć do zabawy samodzielnej, a także do zabawy z rówieśnikami.

Pasjonujący Dzień z życia w żłobku 

Okazji do zabawy i nauki dostarczy również Dzień z życia w żłobku z serii LEGO DUPLO. Składa się on dokładnie z 67 elementów i jest dedykowany dzieciom od 2 roku życia. Maluchy zyskają możliwość wyjątkowej zabawy, dzięki licznym detalom oraz minifigurkom dołączonym do zestawu. Będą miały okazję zjechać z rampy na wózku, a także pobudzenia swojej kreatywności w kąciku plastycznym. W zestawie znalazła się również materiałowa mata z liczbami. Co ciekawe, Dzień z życia w żłobku umożliwia wspólną zabawę dziecka z rodzicem. Jest to nie tylko okazja do wzmocnienia więzi, ale również do przekazania pociesze ważnych wartości. Warto nauczyć dziecko między innymi tego, jak istotna jest odpowiednia higiena rąk. Ze względu na niewielkie rozmiary, wyjątkowy zestaw może zostać zabrany przez dziecko na przykład w wakacyjną podróż.

Artykuł partnera.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę