Teraz Czytasz
Meblik – odpowiedź na dziecięce marzenia

Meblik – odpowiedź na dziecięce marzenia

Firma Meblik, od lat zajmuje się tworzeniem mebli dla najmłodszych klientów. Pokój dla niemowlaka, przedszkolaka czy dorastającego nastolatka będzie wyglądał jak spełnienie marzeń. Wybierając spośród całych serii lub pojedynczych elementów, każdy rodzic może stworzyć unikatowe wnętrze i wykorzystać maksymalnie przestrzeń przeznaczoną na dziecięcy pokój.

Patenty na ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni

Pokój dziecka jest jego całym światem, więc do aranżacji trzeba podejść kreatywnie i z otwartą głową. Innymi prawami rządzi się meblowanie sypialni rodzica, która najczęściej jest po prostu sypialnią czy salonu, w którym przebywają głównie dorośli. Pokój dziecka służy jednocześnie do zabawy, nauki i wypoczynku. Dlatego dostosowanie jednej przestrzeni do trzech tak różnych aktywności, stanowi nie lada wyzwanie. Bardzo ważne jest przemyślane wprowadzanie każdego elementu wystroju. Przestrzeń powinna być miła, przyjazna i przytulna, a zarazem, w miarę możliwości, przestronna. Idealnym rozwiązaniem w pokojach dziecięcych są łóżka piętrowe. Zaprojektowane przez Meblik łóżka Turbo dają możliwość stworzenia jednocześnie miejsca do nauki oraz wypoczynku. Ciekawym rozwiązaniem jest duże biurko, wykończone dekoracyjną listwą, zorganizowane pod łóżkiem. Taki zabieg pozwala wykorzystać optymalnie przestrzeń pokoju, zostawiając większą jego część jako miejsce na przykład do zabawy. Atrakcyjne dla dzieciaków schodki skrywają od wewnątrz półki oraz dwie szuflady. Przestrzeń łóżka ograniczają dwustronnie tapicerowane płyty. Materiał obicia jest odporny na zabrudzenia. Dostępność kilku kolorów tkanin oraz płyt pozwala dobrać mebel do wystroju całego pokoju. Rama łóżka i jego stopnie wykonane są z drewna bukowego. Dodaje to przytulnego i naturalnego charakteru. Co ważne, brak ostrych krawędzi zmniejsza ryzyko urazów. Powierzchnia spania to 90x200cm, a więc bardzo komfortowy wymiar dla dziecka. Sprężynujący stelaż poprawia znacznie jakość snu, a także daje możliwość prawidłowej wentylacji materaca.

Certyfikaty i atesty na straży bezpieczeństwa dzieci

Wśród wielu zalet mebli firmy Meblik, niewątpliwie na podium należy umieścić bezpieczeństwo. Każdy drobiazg jest traktowany z należytą uwagą. Półki wykonano techniką, która uniemożliwia ich wysunięcie. Listwa na biurku nie tylko wygląda estetycznie, ale zabezpiecza drobne przedmioty przed spadaniem. Stosowane lakiery wodne marki Beckers są bezpieczne dla najmłodszych. Laminowane światłem UV fronty charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Certyfikaty bezpieczeństwa takie jak TÜV Rheinland Polska, pozwalają mieć pewność, że meble przeszły wiele testów, zanim zostały wdrożone do sprzedaży.

 

Wpis przygotowany przez firmę meblik.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę