Teraz Czytasz
Koszulki dla par – oryginalny prezent nie tylko na rocznicę

Koszulki dla par – oryginalny prezent nie tylko na rocznicę

Nie ma chyba pary, która nie lubiłaby obchodzić rocznicy – pierwszego spotkania, pierwszej randki, czy też ślubu. Znajomi często stają wówczas przed dylematem, co kupić – każdy przecież chce, aby jego prezent był trafiony. Podarunek nie musi być drogi ani bardzo wyszukany. Najważniejsze, aby sprawił radość obdarowanej parze. Chodzi o zaakcentowanie sympatii, czy przyjaźni. Zamiast tradycyjnych bombonierek albo butelki koniaku lepiej podarować coś praktycznego i jednocześnie oryginalnego. Doskonale nadają się do tego celu na przykład koszulki z nadrukiem – prezent doskonały nie tylko na rocznicę.

Jak wyglądają koszulki dla par?

Koszulki dedykowane dla par zdecydowanie różnią się od innych, tych „zwykłych”. Zazwyczaj zbliżone są do siebie kolorystyką lub wręcz wykonane w tej samej barwie. Najczęściej posiadają odpowiednie nadruki, co sprawia, że pasują do siebie, stanowiąc nieodłączną „parę”. Mogą to być T-shirty na lato lub bluzy z grubszej tkaniny, przeznaczone na zimniejsze dni (z kapturem lub bez). Koszulki dla par wyróżniają się również oryginalnymi i dowcipnymi napisami, na przykład w rodzaju: „PIĘKNA” (dla kobiety) i „BESTIA” (dla mężczyzny) lub też nadrukowanymi zdjęciami z połówkami serc, pasującymi do siebie itp. Jeśli kupujemy bluzy z nadrukiem na prezent, można skorzystać z gotowych wzorów. Na rynku można spotkać szeroki wybór tego rodzaju odzieży, warto też zaprojektować własne, indywidualne nadruki na bluzach. Kiedy para idzie razem obok siebie w takich T-shirtach, wygląda wprost zjawiskowo.

Jakie wydruki można spotkać na koszulkach dla par?

Najczęściej na koszulkach dla par drukowane są napisy w rodzaju:

  • „IDEALNY MĄŻ” oraz „IDEALNA ŻONA”,
  • „PRZYKRO MI, TA DZIEWCZYNA (CHŁOPAK) JEST JUŻ ZAJĘTA (ZAJĘTY)”,
  • „ROBIĘ, CO CHCĘ, KIEDY CHCĘ I GDZIE CHCĘ – MUSZĘ TYLKO ZAPYTAĆ MOJEJ ŻONY (MOJEGO MĘŻA)”,
  • „NIE JESTEM PEWIEN (PEWNA), KOGO TRUDNIEJ WYCHOWAĆ – MOJĄ ŻONĘ (MOJEGO MĘŻA), CZY MOJE DZIECI”,
  • „JA JUŻ WYBRAŁEM (WYBRAŁAM)”,
  • „TAK WYGLĄDA LEPSZA POŁOWA”,
  • „PRINCE” i „PRINCESS”,
  • „KRÓL” i „KRÓLOWA”.

Gdzie można kupić koszulki z nadrukiem?

Koszulki dla par można kupić w wielu sklepach internetowych. Produkuje się je w różnych kolorach i fasonach. Najczęściej kupowane są modele o barwie czarnej, szarej oraz białej. Dostępne są lekkie T-shirty na upały oraz bluzy z grubszej tkaniny na jesienne dni, w wersji z kapturem lub bez niego. Oczywiście najlepiej, jeśli wykonane są z bawełny wysokiej jakości. Dlatego, gdy wybiera się je na prezent, lepiej skorzystać z oferty renomowanych producentów – chociaż są odpowiednio droższe, jednak dają gwarancję wysokiej jakości i będą się „dobrze nosić” przez kilka(naście) lat. W wielu sklepach internetowych można zamówić koszulki z autorskim, indywidualnym nadrukiem. Warto skorzystać z tej opcji, ponieważ napis, zdjęcie, czy rysunek na bluzie, zaprojektowany specjalnie dla konkretnej pary, będzie stanowić idealny prezent na rocznicę. Mogą to być też np. koszulki ze wspólnym zdjęciem, okraszone odpowiednim napisem. Więcej informacji na temat ciekawych motywów na bluzy dla par można znaleźć w artykule pt.: „Koszulki dla par – moda dla zakochanych„.

Bluzy z nadrukiem z pewnością będą modnym i atrakcyjnym prezentem dla pary, zwrócą również uwagę znajomych i wywołają uśmiech na ich twarzach. Ponadto, jeśli grafikę zaprojektujemy samodzielnie, stworzymy produkt unikatowy.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę