Teraz Czytasz
Kolekcja świec „Mieszczanki” od Padowskiego, czyli porcelanowa opowieść o zapachu

Kolekcja świec „Mieszczanki” od Padowskiego, czyli porcelanowa opowieść o zapachu

Świece z kolekcji „Mieszczanki” marki Padowski.pl, to prawdziwe dzieła sztuki. Szlachetne materiały: porcelana i naturalny wosk połączono w prawdziwie artystyczną formę. Jednak nie tylko oryginalne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania budzą zachwyt – lecz także niepowtarzalne kompozycje, które snują opowieść o zapachu.

Marka Padowski Artisan Candles to wyjątkowe i niepowtarzalne zarówno w wykonaniu, jak i zapachu świece ozdobne. Na tę wyjątkowość składa się kilka rzeczy: intensywne i unikatowe zapachy, perfekcja wykonania, naturalne składniki i wyjątkowa osobowość ich twórcy.

Kolekcja „Mieszczanki” jest najnowszym dzieckiem marki Padowski i to właśnie tek kolekcji będzie poświęcony poniższy tekst.

Kolekcja świec „Mieszczanki” – romans czy modlitwa?

„Mieszczanki” to wyjątkowa kolekcja świec. Połączenie artystycznego wyrazu z rzemieślniczym kunsztem. Zestawienie naturalnego wosku ze szlachetną porcelaną. W ręcznie wykonanych pojemnikach kryje się bogactwo aromatów, które opowiadają historie! Do wyboru mamy dwie zapachowe „opowieści”: „Wspomnienia z Awinion” i „Wakacyjny romans”.

Jak pachnie „Wakacyjny romans”?

„Wakacyjny romans” to jeden z wariantów świec z kolekcji „Mieszczanki”. Pojemnik z białej porcelany z pokrywką uwieńczono uchwytem w kształcie subtelnej, kobiecej główki. Środek wypełniony jest ręcznie robioną świecą z naturalnego wosku sojowego. Jakie aromaty wypełnią przestrzeń, gdy tylko uniesiemy wieczko pojemnika?

Połączenie balsamicznych, drzewno-ziemistych nut ze świeżością kwiatów i mocnym akcentem piżma to wyjątkowa kompozycja. Dzięki niej w ułamku sekundy przeniesiemy się myślami do ciepłych krajów. Poczujemy na ramionach rozgrzane słońce, otuli nas zapach róż i aromat suszonych ziół. Ogarnie nas wakacyjna beztroska letnich wieczorów, nawet jeśli za oknem będzie szalała śnieżyca.

Mieszczanki „Wspomnienia z Awinion”

Drugi produkt z kolekcji świec „Mieszczanki” to „Wspomnienia z Awinion”. Pojemnik z główką kobiety wykonano z czarnej porcelany o matowym wykończeniu. Ta prosta forma kryje w sobie intrygujące bogactwo aromatu.

Główna nuta jest korzenno-dymna, balsamiczna. W nucie serca wyczuwa się aromaty kadzidła. A z głębi wydobywają się zapachy paczuli, wanilii, ambry i piżma. Ta „Mieszczanka” ma charakter! Gdy tylko odchylimy pokrywkę, w mgnieniu oka przeniesiemy się w zakątki francuskich uliczek. Woń kadzidła i żywicy pomoże odprężyć się, uspokoić i oderwać od codziennego biegu. Czas się na chwilę zatrzyma – jakbyśmy usiedli na ławce kościoła w Awinion, za którego masywnymi drzwiami zostaną wszystkie troski i ciężary.

Warto dodać, że nie tylko kolekcja świec „Mieszczanki” jest jedyna w swoim rodzaju. Unikatowy jest każdy produkt. Każda świeca i każdy porcelanowy pojemnik wykonywany jest własnoręcznie. Nie ma dwóch takich samych przedmiotów! Certyfikowane woski sojowe i starannie dobrane nuty zapachowe zamknięte w artystycznym kształcie – „Mieszczanki” to prawdziwe dzieła sztuki! Zarówno wyglądem, jak i zapachem, dopełnią aranżację domu lub mieszkania.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę