Teraz Czytasz
Kiedy warto skorzystać z oferty hurtowni fryzjerskiej?

Kiedy warto skorzystać z oferty hurtowni fryzjerskiej?

W ostatnich latach znacząco wzrosła świadomość Polek w kwestii pielęgnacji włosów. Dla wielu kobiet utrzymanie włosów w jak najlepszej kondycji jest obecnie absolutnym priorytetem, a rytuały pielęgnacyjne weszły na stałe do ich tygodniowej rutyny. Rezultatem jest zwiększone zainteresowanie ofertą hurtowni fryzjerskich, które coraz częściej obsługują już nie tylko profesjonalistów, ale również osoby prywatne, kupując kosmetyki i akcesoria do domowych zabiegów na włosy.

Kiedy warto skorzystać z oferty hurtowni fryzjerskiej?

Zakupy w hurtowni fryzjerskiej robią przede wszystkim osoby, którym zależy na najlepszej relacji ceny do jakości. To dobra opcja również dla szczególnie wymagających kobiet, dla których odżywki drogeryjne wydają się zbyt mało skoncentrowane, a farby koloryzujące ze sklepu nie zawsze dają pożądany efekt.

Kobieta, która choć raz skorzystała z samodzielnej koloryzacji profesjonalną farbą, bardzo rzadko wraca do produktów drogeryjnych. Farby profesjonalne zdecydowanie przewyższają preparaty dostępne na sklepowych półkach – dają wyjątkowo intensywne kolory, świetnie pokrywają siwe włosy, a co najważniejsze – są naprawdę niedrogie. Dotyczy to nie tylko preparatów koloryzujących polskich marek, ale również wiodących firm zagranicznych. Oczywiście aby rozpocząć swoją przygodę z domową koloryzacją, należy mieć już pewne pojęcie o farbowaniu włosów – nie należy tego robić samodzielnie nie mając żadnego doświadczenia, zwłaszcza gdy oczekiwany kolor to jasny blond bez żółtych refleksów. Chcąc przeprowadzić domową koloryzację włosów z użyciem profesjonalnego preparatu, warto poprosić o pomoc bardziej doświadczoną koleżankę.

Czym charakteryzuje się hurtownia fryzjerska?

Profesjonalna hurtownia fryzjerska to dla zadeklarowanej włosomaniaczki jedno z ulubionych miejsc. O ile standardowe drogerie kosmetyczne posiadają bogaty wybór produktów do włosów, o tyle hurtownie oferują dostęp do specjalistycznych preparatów, obliczonych na efekt „wow”, który do tej pory był zarezerwowany dla zabiegów w salonie. Zdecydowana większość preparatów fryzjerskich (w tym szampony, odżywki, maski i preparaty koloryzujące) dostępna w hurtowni fryzjerskiej jest nieosiągalna w zwykłych sklepach kosmetycznych. Są to bowiem preparaty dedykowane profesjonalistom, cechujące się skoncentrowanymi składami i bardzo intensywnym działaniem. Atutem tych produktów są też pojemności – w hurtowni fryzjerskiej nikogo nie dziwi litrowe opakowanie maski do włosów lub szampon o pojemności płynu do spryskiwaczy. Ceny tych produktów bardzo często tylko nieznacznie odbiegają od kosztów kosmetyków drogeryjnych – w przeliczeniu na 100 ml preparatu koszt zakupu w hurtowni okazuje się wielokrotnie niższy.

Jakie produkty są dostępne w ofercie?

Hurtownia fryzjerska ma w ofercie zarówno kosmetyki pielęgnacyjne, stylizujące i koloryzujące. Sprzedawane są w niej również wszelkiego rodzaju akcesoria jednorazowe i wielorazowe, a także narzędzia i sprzęt elektryczny. Wiele profesjonalnych hurtowni oferuje również sprzedaż mebli fryzjerskich.

Jedną z najpopularniejszych kategorii produktów w hurtowniach fryzjerskich są maski i odżywki do włosów. Sprzedawane w litrowych słojach preparaty pielęgnacyjne to fantastyczny wybór dla posiadaczek długich, gęstych włosów, które wymagają intensywnego działania kondycjonującego. Profesjonalne maski, jakie oferuje hurtownia fryzjerska, charakteryzują się bardzo bogatymi składami, w których znaleźć można masę składników aktywnych. Szukając dobrej maski lub odżywki z keratyną zdecydowanie warto udać się do hurtowni.

Bardzo popularnym trendem wśród posiadaczek suchych, kręconych włosów jest mycie ich odżywką. Procedura ta przynosi znakomite rezultaty w postaci lepiej nawilżonych, pięknie układających się włosów. Ma jednak jeden minus – sprawia, że odżywka użyta do mycia znika w zastraszającym tempie. Z tego powodu metoda ta jest wysoce nieekonomiczna, gdy do zabiegu używane są kosmetyki drogeryjne w małych opakowaniach. Dużo lepszą opcją jest zakup litrowej, profesjonalnej odżywki o odpowiednim składzie, która pozwala na zminimalizowanie kosztów domowego zabiegu.

Kto może skorzystać z oferty hurtowni fryzjerskich?

Aby skorzystać z zakupów w hurtowni fryzjerskiej nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej lub być fryzjerką. Zdecydowana większość tych firm oferuje możliwość dokonania zakupów na paragon. Co więcej, wiele hurtowni fryzjerskich prowadzi również sprzedaż internetową, co jest bardzo wygodne dla osób, które mieszkają poza dużymi ośrodkami miejskimi. Profesjonalne kosmetyki są więc w zasięgu ręki – niezależnie od miejsca zamieszkania.

Coraz więcej fryzjerek działa w systemie mobilnym, czyli z dojazdem do klienta. To doskonały sposób na zorientowanie się w zapotrzebowaniu rynkowym na usługi w danej okolicy bez konieczności wynajmowania lokalu. Aby biznes ten okazał się sukcesem, nieodzowne stają się profesjonalne kosmetyki. Bardzo dobrym pomysłem jest nawiązanie wówczas współpracy z hurtownią fryzjerską online, która dostarczy wybrane preparaty za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany adres. Warto dodać, że wiele hurtowni przyznaje dodatkowe rabaty profesjonalistom – dobrze jest o nie pytać podczas składania zamówienia.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę