Teraz Czytasz
Jakie meble glamour wybrać do mieszkania?

Jakie meble glamour wybrać do mieszkania?

Wiele osób decyduje się na to, by urządzić mieszkanie w stylu glamour. Z pewnością będzie ono przyciągać uwagę, bo o tym trendzie nie można powiedzieć, że jest nudny i przewidywalny. Pełen blasku oraz przepychu swoją formą będzie przypominać barokowy design znany z obrazów mistrzów. W tym glamour oczywiście pierwszoplanową rolę będzie grać salon i to urządzenie tego miejsca staje się punktem wyjścia do aranżacji.

Salon w stylu glamour

czarna komoda glamour

Pokój dzienny w tym stylu to przede wszystkim meble z royal-meble.pl, dodatki, tkaniny i bardzo dużo światła. To miejsce wspólnego spożywania posiłków, relaksu, a także spotkań z rodziną i znajomymi.

stolik nowoczesny zloty

Coraz częściej salon łączy się też z jadalnią, która także jest wyjątkową przestrzenią, by zagościło tam glamour w całej swojej okazałości. Warto pamiętać o tym, że sam styl jest przede wszystkim luksusowy i takie wrażenie ma robić w każdym najmniejszym detalu. Dlatego właśnie salon glamour będzie przypominać eleganckie pałacowe wnętrza. Tym samym jest to zaprzeczenie modnych skandynawskich trendów czy popularnego minimalizmu. Warto jednak pamiętać, że także tu niezwykle ważny jest umiar i dobieranie gustownych dodatków wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

Styl glamour w jadalni

stolik rtv glamour

Meble designerskie z https://royal-meble.pl/meble-glamour-jadalnia/ to niezwykle ważny element przestrzeni. Poza tym pojawiają się też obrazy szczególnie w efektownych ramach, przykuwające spojrzenia lampy i niezwykłe tkaniny.

jadalnia w stylu glamour

W salonie i w jadalni nie może zabraknąć puf, kompletów wypoczynkowych i obszernych foteli. W tym wypadku bardzo ważną cechą wykończenia są pikowania. Poza tym chętnie projektanci sięgają po aksamitne materiały, które w dotyku i w wyglądzie już wprowadzają ekskluzywny i przyjemny klimat.

zloty stolik glamour

Taka aranżacja o także miękkie i futrzane dywany. Warto zadbać o taki detal pod stolikiem kawowym, który wyznacza strefę spotkań, ale nie przytłacza wnętrza.

Meble designerskie, błysk i przepych

hoker glamour

Każdy salon glamour jest niepowtarzalny. Wiele osób podkreśla, że sam styl kojarzy im się z życie hollywoodzkich gwiazd. Inni szukają inspiracji w kultowych filmach czy musicalach. Nic dziwnego, wszak stolicą trendu są Stany Zjednoczone i to właśnie kino wpłynęło na popularność trendu. Jest blask, perły, klasyczna elegancja i klasa w każdym detalu. W takim salonie aż się chce odpoczywać po ciężkim dniu.

pufa w stylu glamour z komoda

Wrażenie prestiżu pozwala stworzyć także finezyjna ornamentyka oraz meble, które mają złoty kolor nóżek i detali. Z drugiej strony w stylu wszystko się świeci. Żyrandole są wykonane ze szkła lub plastiku, a kryształki tworzą niezwykłe refleksy świetlne.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę