Teraz Czytasz
Jak zapakować pieniądze na podarunek?

Jak zapakować pieniądze na podarunek?

Pieniądze to upominek, z którego obdarowani cieszą się najbardziej. Dlatego, że wiedzą na co wydadzą. Choć pieniądze w niektórych sytuacjach mogą wydać się pójściem na łatwiznę, to często są naprawdę trafionym upominkiem. Skoro decydujemy się na taki podarek, to warto zadbać, aby był zapakowany w gustowny i trochę nie typowy sposób.

Pakowanie pieniędzy może być zabawne i niezwykle rozwijające. Oczywiście warto opakowanie dostosować do okazji, dlatego poniżej kilka propozycji pakowania podarunków. Banknoty na prezent ślubny można zapakować na kilka sposobów. Można kupić ramkę z wystającymi brzegami, taką która nie ma szybki i zestaw kredek. Każdą kredkę owijamy banknotem i delikatnie i ostrożnie przyklejamy do wgłębienia ramki. Nad kredkami można umieścić na przykład takie słowa „Pokolorujcie swój świat”. Można zakupić ramkę z brzozowej sklejki, która wyposażona jest w jutowy sznurek i klika drewnianych klamerek. Na ramce można umieścić grawerunek w postaci daty i imion Młodej Pary. Klamerki posłużą do zawieszenia banknotów. Jest to sposób, dzięki któremu zapadniesz w pamięć Nowożeńców. Więc ramka z napisem „Wasz pierwszy milion” jest tym czego szukasz. Zainteresowany? Koniecznie sprawdź na carpentry-shop.pl

Kolejnym ciekawym sposobem zapakowania pieniędzy jest pudełko. Pudełko wyposażone jest w magnesy, dzięki którym można umieścić nawet na lodówce. Szczególnymi okazjami na które można ofiarować pieniądze w pudełko do ślub i narodziny dziecka. Z pewnością Młodej Parze przydadzą się bardziej pieniądze niż sterta innych podarunków. Kolejnym sposobem jest kupno małego zabawkowego auta i ozdobienia go kokardami, tak aby wyglądał jak pojazd Panny Młodej. W tyłu zderzaka przywiązuje się sznureczki, a w nie zawija się po jednym banknocie. Na tyle auta można przykleić karteczkę z napisem „Just married”.

W czym dać pieniądze na wesele?

Jeśli chcesz oryginalnie zapakować pieniądze, które będą upominkiem weselnym, to warto wiedzieć, że czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze, zwłaszcza jeśli chcesz uzyskać pewność, że banknoty nie ulegną zniszczeniu. Także w czym dać banknoty, aby nie zaliczyć wpadki? W tym celu można wykorzystać niewielkie, płaskie tekturowe pudełko, które bez problemu kupisz w sklepie papierniczym. Gotowe pudełko, to proste rozwiązanie dla osób, które nie mają zdolności manualnych i obawiają się, że własnoręcznie przygotowane opakowanie nie będzie wystarczająco estetyczne. Pudełko można przewiązać wstążką i zawiązać kokardę. Do pudełka można włożyć kartkę gratulacyjną. Kolejnym ciekawym pomysłem na wręczenie pieniędzy jest zrobienie z nich bukietu. Taki sposób zapakowania pieniędzy z pewnością zwróci uwagę Młodej Pary. Banknoty można zrolować i umieścić pomiędzy prawdziwymi kwiatami. Warto tak zrobić, aby pieniądze były bardzo widoczne, dzięki temu Nowożeńcy nie przegapią twojego podarunku. Jeśli posiadasz umiejętności manualne, to może zrobić z banknotów kwiatki i przewiązać dekoracyjną wstążką. Bukiet można przygotować tylko z części gotówki, jaką zamierzasz wręczyć podczas wesela. To świetna opcja zwłaszcza jeśli kwota jest spora. Z banknotami należy obchodzić się delikatnie i bardzo ostrożnie.

Materiał promocyjny carpentry-shop.pl

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę