Teraz Czytasz
Jak sfinansować szybki remont krok po kroku

Jak sfinansować szybki remont krok po kroku

Planujesz odświeżenie mieszkania, ale nie wiesz, czy wystarczy Ci środków na koncie? Sprawdź, jak sfinansować szybki remont krok po kroku!

Jak zdobyć dodatkowe środki na zakup materiałów budowlanych?

Jeśli chcesz pomalować ściany, wymienić podłogę lub kupić nowy aneks kuchenny, to warto najpierw odwiedzić sklep budowlany, w którym sprawdzisz ceny wszystkich materiałów. W OBI możesz skorzystać z atrakcyjnego systemu finansowania zakupów, dzięki któremu szybko i wygodnie zapłacisz za wybrane przez Ciebie produkty. A jak wyglądają zakupy na raty w OBI? W tym celu musisz wyrobić sobie Kartę Kredytową Citibank, co możesz zrobić, będąc w sklepie. Następnie dokonaj transakcji i zdecyduj się na preferowaną liczbę rat.

Jak zdobyć kartę do zakupów na raty w OBI?

Procedura wyrobienia karty jest bardzo prosta i nie zajmie Ci wiele czasu. Najpierw znajdź interesujące Cię produkty, których całkowity koszt będzie się mieścił w przedziale od 300 zł do 14 000 zł. Kolejnym krokiem będzie udanie się do Biura Obsługi Klienta, gdzie otrzymasz zlecenie na wybrane artykuły wraz z 11-cyfrowym numerem, który musisz zachować. Mając kod zlecenia, możesz już iść do punktu kredytowego, by wypełnić wniosek o Kartę Kredytową Citibank Citi Simplicity z „Pożyczką z Karty”. Bank szybko zweryfikuje Twoje zgłoszenie i poinformuje Cię o możliwości wypłaty środków na zakupy w OBI. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, to możesz od razu podejść do kasy w Punkcie Obsługi Klienta OBI, by odebrać swoje zakupy.

Jak korzystać z zakupów z ratami w OBI?

Z Karty Kredytowej Citibank klienci mogą dowolnie korzystać, aż do wyczerpania środków na koncie. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię produkty i opłacisz zakupy, używając karty. Po sfinalizowaniu transakcji dostaniesz wiadomość SMS z linkiem z Banku, który umożliwi Ci wybranie dogodnej formy spłacania rat w OBI. W ramach oferty możesz rozłożyć płatność nawet na 10 wygodnych rat z RRSO wynoszącym 0%. Jest to doskonały sposób na udane zakupy, ponieważ wszystkie formalności załatwisz na miejscu. Dzięki pomocy doświadczonych konsultantów szybko uporasz się z procedurami i kupisz wymarzone materiały budowlane w atrakcyjnych cenach.

Zakupy z ratami w OBI – dlaczego warto?

Zakupy z ratami OBI to świetna propozycja dla osób zabieganych, które nie mają czasu na wielogodzinne poszukiwanie ofert kredytowych. Jeśli chcesz przeprowadzić remont i brakuje Ci ważnych materiałów, to koniecznie odwiedź najbliższy sklep OBI i wybierz produkty, dzięki którym Twoje mieszkanie odzyska dawny blask. O kwestie finansowe nie musisz się martwić, ponieważ firma OBI wraz z Citibankiem przygotowała dla swoich klientów wyśmienitą ofertę. Więcej ważnych informacji o zakupach z ratami w OBI znajdziesz na stronie https://www.obi.pl/lp/zakupy-z-ratami/.

Opłacenie materiałów budowlanych przy użyciu Karty Kredytowej Citibank jest wygodne i całkowicie bezpieczne. Korzystając z tego rozwiązania, zdobędziesz wszystkie potrzebne produkty jeszcze tego samego dnia. W efekcie szybko rozpoczniesz remont i w niedługim czasie będziesz się cieszyć pięknym i odnowionym mieszkaniem. Zakupy na raty OBI sprawią, że spełnisz swoje marzenia o przytulnym wnętrzu bez konieczności nadwyrężania domowego budżetu.

Materiał partnera obi.pl

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę