Teraz Czytasz
Jak łączyć zegarki damskie z biżuterią?

Jak łączyć zegarki damskie z biżuterią?

Zegarki damskie to ważny element stylizacji. Kluczem do sukcesu jest wybranie odpowiedniego modelu. Musi on m.in. pasować do noszonej na co dzień biżuterii. Zatem jak stworzyć naprawdę zgrany duet? Dowiesz się z tego artykułu.

Zegarki damskie jako element stylizacji

Wszystkie dodatki muszą pasować do danej okazji i stroju. Spore znaczenie ma ich wielkość, kolorystyka czy kształty. W efekcie cała stylizacja musi być spójna.

Podczas tworzenia outfitów biurowych najlepiej sprawdzają się minimalistyczne zegarki ze skórzanym paskiem w uniwersalnym kolorze (brąz, czerń, granat). Wieczorem można z kolei nieco zaszaleć, stawiając na zegarek z ozdobną bransoletą. Ciekawe modele damskich zegarków znaleźć można np. w ofercie sklepu online zegarki.zgora.pl/zegarki_damskie.

Na co dzień wiele kobiet wybiera zegarki sportowe. Młode osoby przepadają za nowoczesnymi smartwatchami, które są wodoszczelne i odporne na wstrząsy. Liczą spalone kalorie, mierzą tętno i pozwalają na wykonywanie płatności bezgotówkowych. Jednocześnie prezentują się naprawdę nieźle.

Jak dopasować zegarek do biżuterii?

Jak umiejętnie łączyć zegarki damskie z biżuterią? Od zawsze panuje przekonanie, że nie należy zestawiać srebra ze złotem. Jednak powoli się to zmienia. Takie połączenie może prezentować się naprawdę dobrze, ale trzeba zachować w tym przypadku umiar.

Warto zawsze zadbać o jakiś motyw przewodni. Jeśli barwy zegarka i biżuterii są różne, muszą mieć one np. podobne kształty. W sytuacji, gdy zegarek ma okrągłą kopertę, także kolczyki powinny mieć kształt koła lub okręgu. Można też powtarzać wzory. Co ciekawe, zegarek powinien też pasować do pierścionka. W najlepszej sytuacji są posiadaczki gładkich obrączek, bo mogą sobie pozwolić na każdy model zegarka.

Nie zaleca się mieszania kryształków, perełek i kamieni szlachetnych. Trzeba mieć to na uwadze w przypadku zegarków damskich biżuteryjnych. Oczywiście eksperymentować warto, ale w praktyce mało komu się to udaje.

 

Wpis sponsorowany.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę