Teraz Czytasz
Ile kosztuje zabieg metodą HIFU?

Ile kosztuje zabieg metodą HIFU?

Starzenie się skóry jest procesem naturalnym, ale zdecydowana większość z nas chciałaby go spowolnić. Nie ma się temu co dziwić, bo na skutek starzenia, na naszej skórze pojawiają się nieestetyczne zmarszczki. Z wiekiem cera staje się także poszarzała, pozbawiona zdrowego blasku. Z pomocą przychodzi nam na szczęście medycyna estetyczna. Jednym z godnych polecenia zabiegów na zmarszczki jest zabieg HIFU. Dobrze byłoby się czegoś na jego temat dowiedzieć.

Zabieg HIFU – najważniejsze informacje

Zabieg HIFU na zmarszczki bez wątpienia można uznać za jeden z najpopularniejszych. Popularność ta wynika przede wszystkim z faktu, iż jest to zabieg skuteczny. Wykonuje się go rzecz jasna w gabinetach medycyny estetycznej. Zdecydowana większość osób pragnie wykonać ten zabieg na skórze twarzy, ale HIFU może pomóc również skórze szyi i dekoltu. Wskazaniami do poddania się temu zabiegowi medycyny estetycznej będą przede wszystkim zmarszczki. Mowa tu zwłaszcza o tych bardzo płytkich, jak i o tych zdecydowanie głębszych. Jeżeli nie wiemy, czy zabieg HIFU sprawdzi się w naszym przypadku, wybierzmy się na konsultację. Wiele gabinetów medycyny estetycznej ofertuje możliwość skorzystania z darmowych konsultacji. Doświadczony specjalista na pewno będzie potrafił stwierdzić, czy nasza skóra wymaga zabiegu HIFU czy też nie.

Jak przebiega zabieg HIFU?

Wiele osób pragnie wiedzieć, w jaki sposób przebiega zabieg HIFU na zmarszczki. Nie ma się temu co dziwić, bo dobrze jest być przygotowanym na to, co ma się wydarzyć w gabinecie. Samo wykonanie zabiegu jest rzecz jasna przeprowadzone wywiadem. Dzięki temu, specjalista może stwierdzić, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do jego wykonania. Następnie, obszar skóry poddawany zabiegowi, zostaje posmarowany żelem. Kolejnym etapem jest przyłożenie do skóry specjalnego urządzenia, przy pomocy którego emitowane są ultradźwięki. Czas trwania zabiegu w dużej mierze jest uzależniony od tego, jaki obszar skóry jest mu poddawany. Jak wiadomo, każdy przypadek może być inny. Dzięki HIFU, można będzie wygładzić zmarszczki oraz ujędrnić cerę.

Z jakimi kosztami należy się liczyć?

Jeżeli rozważamy wykonanie zabiegu HIFU, zapewne interesuje nas jego cena. Nie da się jednak jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o koszt związany z zabiegiem. Wiele zależy bowiem od tego, jak duży obszar skóry jest mu poddawany. Jeżeli zabiegowi poddawany jest jedynie niewielki fragment skóry, cena będzie niższa. Co do zasady, koszt może wahać się w granicach 1500-3000 złotych. Trzeba więc przyznać, że jest to dość duża kwota. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny gabinet medycyny estetycznej, dobrze byłoby przejrzeć co najmniej kilka różnych propozycji. Wówczas istnieje spore prawdopodobieństwo tego, że uda nam się znaleźć taką, która spełni nasze oczekiwania. Warto także pomyśleć o skorzystaniu z zabiegu w cenie promocyjnej. Promocje bywają często organizowane z okazji Dnia Kobiet. Trzeba jednak liczyć się z tym, że wówczas zainteresowanie zabiegiem HIFU na zmarszczki może być większe niż zazwyczaj.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę