Teraz Czytasz
Dom jak nowy. Profesjonalna chemia gospodarcza

Dom jak nowy. Profesjonalna chemia gospodarcza

Każdy, kto choć raz musiał mierzyć się z czyszczeniem trudnych zabrudzeń w domu, wie, jak nierówna jest to walka. Z pomocą przychodzą skoncentrowane, profesjonalne produkty, które nie tylko są dużo skuteczniejsze, ale także znacznie bardziej wydajne, niż sklepowa chemia gospodarcza. Jak znaleźć te, które faktycznie działają? Jak je stosować? Podpowiadamy!

Profesjonalna chemia gospodarcza do czyszczenia domu

Uporczywe szorowania, połamane paznokcie, osady i pleśń – to zaledwie wierzchołek góry lodowej znanej jako domowe zabrudzenia i trudności. Inwestowanie w drogie produkty do czyszczenia nie zawsze się sprawdza. Często i tak wiąże się z ogromnymi nakładami sił, które musimy włożyć w szorowanie, drapanie, czyszczenie. Na szczęście na rynku chemii gospodarczej coraz częściej pojawiają się skoncentrowane, profesjonalne produkty, które pozwalają poradzić sobie z zabrudzeniami niemal bez użycia siły mechanicznej.

Znakomitym przykładem takich produktów jest linia D-LUX stworzona przez Laboratorium Pani Domu. To artykuły higieniczne, które pomagają w walce z przypaleniami, tłuszczem, osadami z kamienia, rdzą czy pleśnią, a oprócz tego z grzybami, bakteriami i wirusami. Odkąd pojawiły się na rynku, stały się bestsellerami, a filmy dowodzące ich skuteczności bez problemu można znaleźć w sieci, w tym na portalach społecznościowych, gdzie zachwycone panie i panowie domu chwalą się osiągniętymi przez siebie efektami. Jakimi? Nieskazitelną czystością bez wysiłku.

Więcej o tych profesjonalnych produktach chemii gospodarczej przeczytasz na stronie Laboratorium Pani Domu: https://laboratoriumpanidomu.pl. Co ciekawe, są nie tylko wyjątkowo skuteczne. Ich wielkim atutem jest także niska cena, dzięki czemu stanowią wielką konkurencję dla popularnych, choć niekoniecznie równie skutecznych środków do czyszczenia, znanych z reklam telewizyjnych.

Czyszczenie kuchni profesjonalną chemią gospodarczą

Wśród wielu zestawów produktów do profesjonalnego czyszczenia domów, znajdują się także te do dbania o porządek w kuchni. Jednym z niewątpliwych bestsellerów sprzedaży, który viralowo dowodzi swojej skuteczności w sieci, jest D-LUX płyn na przypalenia. Bez trudu wyczyścisz nim nie tylko silnie zatłuszczone czy przypalone garnki, patelnie, ale także grilla i inne urządzenia kuchenne, jak piekarnik. Dodatkowo można go z powodzeniem wykorzysta w czyszczeniu szyb kominkowych, czy pieców konwekcyjno-parowych.

Ten środek nie tylko skutecznie pozbywa się tłuszczu, ale także dba o Twój sprzęt. Wszystko dzięki zawartości inhibitorów korozji, które hamują przebieg procesów niszczenia sprzętów przez rdzę. Ulega także biodegradacji. Należy jednak pamiętać, że środki profesjonalne mają silne działanie i nie nadają się do wszystkich powierzchni, np. do teflonu czy kamienia. Po ich użyciu należy je dokładnie spłukać, a w trakcie stosowania uważać, by nie zachlapać innych materiałów, które mogłyby ulec uszkodzeniu.

Jak skutecznie doczyścić fugi?

Choć linia D-LUX Laboratorium Pani Domu w całości świetnie przyjęła się w polskich domach, to jeden pochodzący z niej produkt jest absolutnie topowy. Chyba każda osoba korzystająca z mediów społecznościowych natknęła się na filmik magicznego płynu, który w kilka chwil czyści nawet najbardziej zabrudzone fugi.  To właśnie pochodzący z tej popularnej linii produktów do czyszczenia płyn do fug. Skoncentrowany środek nie tylko usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, ale także skutecznie zabija bakterie i zarazki zbierające się w szczelinach i zakamarkach. To doskonały produkt zwłaszcza dla rodziców i posiadaczy zwierząt domowych. Pamiętaj jednak, że podczas jego stosowania należy nałożyć na dłonie rękawice ochronne.

W asortymencie produktów Laboratorium Pani Domu z linii D-LUX znajdziesz wiele różnego rodzaju środków – do mycia szyb, podłóg, naczyń, a także gotowe zestawy do czyszczenia powierzchni kamiennych czy dbania o łazienkę. Wszystkie zostały stworzone, aby dbanie o czystość domu było sprawne, wydajne, a co najważniejsze, efektywne.

 

Materiał dostarczony przez laboratoriumpanidomu.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę