Teraz Czytasz
Czy warto kupić markowe bikini?

Czy warto kupić markowe bikini?

Markowe bikini od lat kojarzy się z luksusem niedostępnym dla większości. Na szczęście, ta tendencja zanika, dzięki czemu nawet panie, które jeszcze kilka lat temu nie pomyślałyby o zakupie na przykład bikini Guess, mogą sobie na nie pozwolić. Jednak czy warto kupić markowe bikini?

Cena a jakość

Za drogą marką, która musi spełnić wiele oczekiwań klientek, zawsze stoi najwyższa jakość. Potknięcie może zostać zapomniane niewielkiej firmie, która sprzedaje bikini w niskiej cenie. W przypadku najbardziej znanych i cenionych marek – nie ma miejsca na fuszerki. Dlatego też jeśli możesz sobie pozwolić na przykład na bikini od Guess, zakup je. Pamiętaj, że nie musisz nosić kostiumu tylko przez jeden sezon – co automatycznie obniża jego cenę.

Ogromne firmy mogą pozwolić sobie na dokładne kontrole jakości – te z kolei pozwalają wychwycić większość niedociągnięć. Jeśli jednak zdarzy się jakikolwiek problem z Twoim kostiumem – w takiej firmie masz zdecydowanie większe szanse na pozytywne załatwienie sprawy i wymianę towaru na nowy lub jego naprawę.

Najmodniejsze wzory każdego sezonu

Warto mieć na uwadze, że większość małych firm podąża za trendami, które są wyznaczane przez najbardziej znanych i cenionych. To oznacza, że kupując markowe bikini zapewniasz sobie doskonały wygląd już na początku sezonu, nim mniejsze firmy zdążą wprowadzić także u siebie zbliżone wzory.

W największych firmach pracują również najlepsi projektanci. To minimalizuje ryzyko modowych wpadek, a także sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Pasjonaci mody, jakimi są najznamienitsi projektanci odzieży współpracujący z topowymi markami, potrafią stworzyć wzory, które przyciągają uwagę. Jednocześnie, mają swoje triki, aby wesprzeć kobiety w poszukiwaniu bikini ukrywającego pewne mankamenty figury i podkreślającego jej atuty.

Najlepsze, markowe bikini z pewnością zaskoczy Cię zarówno świetną jakością wykonania, jak i unikalnym wyglądem, którego pozazdrości Ci niejedna plażowiczka.

Nieprzekonana? Wypróbuj wyprzedaże!

Największe marki, podobnie jak wszystkie sklepy odzieżowe na całym świecie, minimum dwa razy do roku oferują specjalne ceny wyprzedażowe. Obniżki mają na celu „wyczyszczenie” magazynów i zrobienie miejsca na nową kolekcję, a także pozbycie się zalegających, pojedynczych kostiumów.

To również doskonała okazja dla osób, które albo nie są jeszcze przekonane do zakupu najmodniejszych kostiumów znanych firm, albo uważają, że nie warto za nie wiele płacić. W okresie obniżek cenowych znalezienie świetnego stroju w niewygórowanej cenie nie jest trudne. Jeśli jednak nosisz dość popularny rozmiar, musisz liczyć się z tym, że nie znajdziesz zbyt wielu rodzajów bikini, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Nie bój się jednak korzystać z wyprzedaży: topowe marki nie oferują na nich towaru gorszego sortu, a jedynie – robią swego rodzaju porządki w stanach magazynowych.

Ile to kosztuje?

Ceny wahają się w zależności od konkretnej marki. Potrafią sięgać naprawdę zawrotnych kwot, jednak średnio – za dobre, markowe bikini przyjdzie nam zapłacić kilkaset złotych. Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że to wygórowana kwota – właściwie wcale tak nie jest.

Jeśli nie kupujesz nowego kostiumu co sezon, cena nowego produktu rozkłada się co najmniej na dwa czy trzy sezony i okazjonalne wypady na baseny lub termy. 600 zł podzielone na 3 daje 200 zł rocznie, co nie wydaje się już być aż tak bardzo wygórowaną ceną. Szczególnie biorąc pod uwagę, że gdy kupujemy dobrej jakości strój znanej marki, mamy pewność, że dzięki jakości wykonania – posłuży naprawdę długo.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę