Teraz Czytasz
Czy częste stosowanie feromonów szkodzi?

Czy częste stosowanie feromonów szkodzi?

Feromony są to związki zapachowe ciała, dzięki którym komunikujemy się z innymi. Zapach informuje o emocjach, nastawieniu i odczuciach. Emocje jakie czujemy mają wpływ na to jak pachniemy. Jest to pewien rodzaj perfum, który ułatwia kontakt, przyciągających się ludzi. Gdy użyjemy feromonów osoby nas otaczające stają się bezpośrednie, otwarci w szeroko rozumianym kontekście. Najczęściej działają na emocje seksualne, pobudzają sferę intymną. Feromony wysyłają płci przeciwnej gotowość do zbliżenia.

Gdy druga osoba wyczuje feromony to w tym samym momencie podświadomie łączy ją z odpowiednią osobą, czyli używającą zapachu. Chociaż tak naprawdę nie posiadają zapachu lub posiadają bardzo delikatny. Niektórzy dodatkowo używają własnych perfum. Najczęściej feromony wykorzystywane są w klubach, czy barach. Ludzie zwiększają swój potencjał płciowy, stają się bardziej atrakcyjniejsi i intrygujący.

Feromony ułatwiają komunikację damsko-męską. Relacje między ludźmi są łatwiejsze i wywierają pozytywne uczucia u drugiej osoby. Niektórzy potrzebują większej ilości, aby poddać się ich wpływowi. Zalecane jest stosowanie codziennie, przy każdych codziennych zajęciach. Efekt działania feromonów utrzymuje się od czterech do sześciu godzin. Zaaplikowanie większej dawki, lub spryskanie dawką kilkakrotnie w ciągu dnia powoduje takie same działanie jak spryskanie dużą ilością perfum.

Feromony różnią się od siebie stopniem stężenia oraz proporcjami poszczególnych feromonów. Co daje różne sposoby wpływania na drugiego człowieka. Są rodzaje, które bardzie wpływają na podrywanie, inne poprawiają kontakty ogólne z człowiekiem. Najlepiej działają w związkach, w celu pobudzenia zmysłów, uczuć u partnera. Dobrze sprawdzające się są w pracy, ponieważ ludzie stają się milsi i towarzyscy. Feromony wytwarzane są w laboratorium, gdzie przechodzą długie procesy chemiczne powstawania.

W zasadzie to człowiek ich nie potrzebuje, one są tylko dodatkowym atutem w działaniach, które pomagają. Feromony dodają uroku, wnoszą poziom uroku i zapachu. Pomagają człowiekowi otworzyć się na ludzi i ułatwiają nawiązanie kontaktu intymnego. Ciała ludzkie wytwarzają takie same feromony, jednak w różnych ilościach. Dlatego dodatkowe feromony zwiększają działanie ludzkich feromonów. Druga płeć wyczuwa silny męski/kobiecy charakter. Feromony są narzędziem, gdzie zależy od osoby jak i gdzie je wykorzysta.

Jest to pewnego rodzaju pomocna dłoń w chwilach potrzeby. Nie są zauważalne dla drugiej osoby, one jedynie działają na podświadomość. Pamiętaj, że nie musisz się obawiać, ponieważ nie mają swojego zapachu. W ciągu pierwszej minuty po aplikacji może być wyczuwany alkohol, lecz szybko się ulatnia.

Dobre powinne posiadać pozytywne badania dermatologiczne, odpowiednie certyfikaty, oraz powinne być zarejestrowane w Krajowym Instytucie Informowania o Kosmetykach. Feromony zaczęto stosować już w latach osiemdziesiątych. Skorzystało setki ludzi i pozwoliło to na zauważenie jedynie pozytywnych odczuć. Nie zauważono szkodliwych działań, nawet z powodu długiego i częstego stosowania.

Za cenne informacje dziękujemy portalowi ZapachFeromonów.com.pl .

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę