Teraz Czytasz
Cross Jeans

Cross Jeans

Cross Jeans jest europejskim dostawcą wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów  z najwyższej próby denimu w kategorii lifestyle i choć marka od początku swojego istnienia przeszła wiele zmian, wciąż na pierwszym miejscu stawia jakość swoich produktów w połączeniu z panującymi w modzie trendami. Dziś Cross Jeans, to nie tylko uniwersalny design, ale przede wszystkim niebanalny i ciekawy styl z charakterem.

Cross Jeans stworzony w odpowiedzi na potrzeby konsumentów o sprecyzowanych upodobaniach i doskonałym wyczuciu smaku hołduje innowacyjnemu projektowaniu uniwersalnych ubrań i nie zapomina o trendach, jakie będą panowały w nadchodzących sezonach. W procesie twórczym Cross Jeans stawia nie tylko na jakość, ale i na design, dlatego w ofercie marki znajdują zarówno proste i minimalistyczne fasony, jako i projekty, które zaskakują spojrzeniem, na to co modne. Nie brakuje intensywnych kolorów
i oryginalnych wzorów, które zdobią t-shirty i koszule oraz bardzo lekkich materiałów doskonale wykończonych. Co więcej Cross Jeans stale obserwuje rynek i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego co sezon najbardziej popularne modele marki pojawiają się w nowej odsłonie.

Ubrania Cross Jeans mają być modne, ale jednocześnie zachowywać klasę przez wiele sezonów, dlatego główną ideą marki jest zbudowanie podstaw dla indywidualnego stylu,  a co za tym idzie tworzenie produktów wygodnych, zapewniających  pewność siebie poprzez dopasowane fasony i wysokiej jakości materiały wykorzystywane przy produkcji.

Od 1 czerwca marka Cross Jeans dostępna jest na platformie Fashion PR, a od 20 czerwca będzie gotowa do wypożyczeń i mimo dużej konkurencji w segmencie brandów typu casual, ma nadzieję na pozytywne przyjęcie.

 

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę