Teraz Czytasz
Cellu Contour oraz karboksyterapia jako skuteczne zabiegi na cellulit

Cellu Contour oraz karboksyterapia jako skuteczne zabiegi na cellulit

Stosowanie odpowiedniej diety, zdrowy tryb życia i uprawianie sportów czasem nie wystarczy, aby cieszyć się piękną, pozbawioną cellulitu, skórą. To bowiem defekt kosmetyczny, który nie wybiera swoich „ofiar”. I w równym stopniu dotyka zarówno kobiety w młodym, jak i dojrzałym wieku. Czy trzeba poddać się swojemu oprawcy? Nic z tych rzeczy! Rozwiązaniem są profesjonalne zabiegi na cellulit!

Poznań – miasto ogromnych możliwości

Poznań jest dużym miastem, które na tym polu oferuje wiele nowoczesnych zabiegów, doskonale sprawdzających się w walce z cellulitem. Dla uzyskania maksymalnego poczucia bezpieczeństwa oraz skuteczności ich wykonania, warto wykonywać je w renomowanych, cieszących się dobrą opinią, obiektach. Jednym z nich jest Salon Kosmetologii i Masażu od.NOVA, prowadzony przez Magdalenę Piosik – wykwalifikowanego kosmetologa, który w wachlarzu oferowanych usług posiada nie tylko zabiegi na cellulit w Poznaniu, ale również twarz oraz masaże i rytuały przynoszące błogie odprężenie i odcięcie od wielkomiejskiego zgiełku.

Co z tym cellulitem?

Powróćmy jednak do zasadniczego problemu, jakim jest cellulit. Tym określeniem nazywamy lipodystrofię tkanki tłuszczowej, która polega na jej niewłaściwym rozmieszczeniu, co powoduje zgrubienia i pofałdowania najczęściej okolic ud, pośladków, ramion, a niekiedy nawet łydek. Winnych powstawaniu skórki pomarańczowej jest wielu, począwszy od nagromadzenia toksyn, po zaburzoną gospodarkę hormonalną, czy nieprawidłowe krążenie. Jednak rozwiązanie może być tylko jedno. To oczywiście zabiegi na cellulit w Poznaniu, jakie oferuje wspomniany wcześniej salon od.NOVA.

Cellu Contour oraz karboksyterapia

Jakim konkretnie zabiegom na cellulit w Poznaniu warto się poddać? Dużym zainteresowaniem klientek cieszy się terapia Cellu Contour, która zabezpiecza przed tworzeniem się nowych komórek tłuszczowych i skutecznie eliminująca już istniejące. Pobudza układ krążenia i układ limfatyczny, a także przyczynia się do rozpadu tkanki tłuszczowej poprzez masaż, który potęgowany przez koncentrat alg wzbogacony olejkami eterycznymi stymuluje metabolizm, przyczynia się do usuwania toksyn, a także przeciwdziała zatrzymywaniu wody. W efekcie zmniejsza widoczność lub całkowicie eliminuje skórkę pomarańczową, dodatkowo wygładza oraz ujędrnia ciało, a także zmniejsza jego obwód.

Alternatywą dla Cellu Contour jest karboksyterapia. To równie skuteczny zabieg na cellulit w Poznaniu, który pozwala cieszyć się gładką i jędrną skórą – bez żadnych defektów. Swoje działanie zawdzięcza obecności medycznego dwutlenku węgla, który stymuluje proces powstawania nowych naczyń krwionośnych, odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego napięcia skóry. Co więcej, iniekcje gazu powodują rozpad komórek tłuszczowych oraz poprawiają drenaż limfatyczny, co usprawnia likwidację obrzęków oraz toksyn z organizmu.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę