Teraz Czytasz
Bluzy męskie – jak nosić?

Bluzy męskie – jak nosić?

Moda męska ściśle połączona jest z funkcjonalnością oraz wygodą. Mężczyzna w tej dziedzinie postrzegany jest, jako zapracowany, szybki, niemający zbytniego czasu na katalogowanie i sprawdzianie stylizacji. Domy mody wyszły temu naprzeciw, zaczęły częściej pokazywać sportowe stylizacje, jako te pożądane i używane w każdym aspekcie oraz połączeniach. Zdawałeś sobie sprawę, jak obecnie nosi się bluzy męskie?

Sportowa ergonomia i codzienna klasyka.

Chęć posiadania większego luzu w codziennym ubiorze doprowadziła do tego, że moda poszła jeszcze o krok dalej. Połączyła sport z elegancją. Obecnie z ogromną łatwością można spotkać mężczyzn, którzy pokazują się w kolorowych bluzach oraz płaszczach. To połączenie zrewolucjonizowało podejście do mody. Mężczyzna może wyglądać dobrze i łączyć w sobie aktywność. Styl casual na to pozwala! Nalega na bawienie się moda, w takim zakresie, jaki posiadamy. Większość sportowych ubraniach i parę eleganckich? Połącz to ze sobą, eksperymentuj! Dodatkowo dodaj buty sportowe, typu sneakers. One także przechodzą sławę. Dodają jeszcze większego luzu, ale także ergonomii. Codzienna bieganina do pociągu, pracy lub domu nie będzie taka straszna. Ten pomysł idealnie sprawdzi się w okresie jesiennym.

Drugim znanym już od dawna połączeniem są jeansy. Dzięki szerokiej ofercie łatwe jest stworzenie różnych outfitów i pokazanie swojej osobowości. Dziury, granat, czerń, nogawki podwinięte, dłuższe lub krótsze. Pozwala to dopasowanie pod siebie. Mimo że pomysł ten, używany jest od paru lat, to dalej cieszy się popularnością i nie ujmuje niczego. Sprawdza się do spaceru po mieście czy zakupów.

Full denim? Łącznie jeansu z jeansem używany jest od niedawna. Jednak, żeby nie przesadzić, zalecane jest użycie neutralnej bluzy sportowej z kapturem. Bez wątpienia Doda młodzieńczego stylu i odejmie parę lat. Chcąc dalej bawić się modą, można użyć koszuli z naszywkami, różnymi kolorami i fasonami.

Komfortową stylizacją, która coraz częściej wybierania jest w okresie jesiennym, jest bomberka lub skóra. Lekka kurtka dobrze łączy się z bardziej masywną bluzą. Dodatkowo spodnie typu chinosy lub jeansy podkręcą styl. Zamiast niej można użyć skórzanej.

Z kapturem, zapięciem, bez, kolorowa- na co postawić?

Dokładny wybór bluzy męskiej zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zadanie ułatwia to, że każda jest w modzie i dobrze sprawdzi się w poszczególnych połączeniach. Jako podstawę, którą warto mieć, można traktować bluzę szarą z kapturem i suwakiem. Klasyka, która będzie pasowała do wszystkiego. Warto jednak mieć parę różnych sztuk.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę