Teraz Czytasz
Akcesoria Barbie – moc kreatywnej zabawy

Akcesoria Barbie – moc kreatywnej zabawy

Lalki Barbie to od lat jedne z najlepiej sprzedających się zabawek, pożądane szczególnie przez dziewczynki. Pierwsza lalka pojawiła się na rynku już w 1959 roku na targach w Nowym Jorku. Postęp czasu spowodował, że dziś można kupić już nie tylko lalkę ale i akcesoria Barbie, które niezwykle wzbogacają zabawę.

Kilka słów o Barbie

Zanim pierwsza Barbie ujrzała światło dziennie, wśród zabawek królowała lalka Lilli. Nie była to jednak zabawka przeznaczona dla dzieci lecz dla dorosłych. Wszystko zmieniło się za sprawą Ruth Handler, która zafascynowana lalką postanowiła odmienić jej wygląd na łagodniejszy, aby mogły bawić się nią również dzieci. Po udanej metamorfozie lalka dostała też nowe imię inspirowane imieniem córki autorki lalki – Barbary.

Sława lalek Barbie osiągnęła takie rozmiary, że powstała o nich powieść i film! Kultowa postać lalki Barbie przeszła również bogatą ewolucję, czego efektem jest możliwość kupienia jej w wielu wydaniach. Obecnie lalki Barbie mają różne narodowości, profesje, a nawet sylwetki.

Zalety akcesoriów Barbie

Akcesoria Barbie to doskonała opcja dla dzieci, które lubią wcielać swoje lalki w różne postacie. Unikalne nadruki na ubrankach, jakie można znaleźć w asortymencie akcesoriów Barbie, pozwolą wczuć się dziecku za pomocą lalki w innych bohaterów bajkowych. Każda lalka może stać się Atomówką, Kobietą Batman, a nawet Minionkiem.

Akcesoria Barbie skutecznie pobudzają kreatywność zachęcając małych użytkowników do zmiany stroju, makijażu i fryzury lalki. Umożliwiają one jej ubiór w gustowne, kolorowe sukienki, eleganckie buty i dopasowane dodatki. Jest to doskonały wstęp do przyszłych tego typu czynności w świecie już realnym. Taka forma doboru garderoby z pewnością ułatwi dziewczynkom pierwsze samodzielnie kroki w prawdziwym świecie mody.

Wśród akcesoriów Barbie można znaleźć także bardziej ekskluzywne gadżety jak różowy Cabriolet czy Jeep. Z takim zapleczem, każdy maluch będzie mógł zabrać swoją Barbie w ciekawą podróż po swoim pokoju.

Dodatki do Barbie sprawią, że żadna lalka nie zazna na dłużej zapomnianej przestrzeni kątów. Możliwość zmiany koloru jej włosów, makijażu, stroju czy nawet wcielenia, pobudzi kreatywność dziecka niezależnie od jego wieku. Fenomen i magia tej lalki w połączeniu z bogactwem akcesoriów, zapewnią długie i beztroskie godziny spędzone na zabawie.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę