Teraz Czytasz
Z suszarką Dreame AirStyle nie grozi Ci bad hair day!

Z suszarką Dreame AirStyle nie grozi Ci bad hair day!

Regularnie masz problem z układaniem włosów, gdyż nawet po myciu i nałożeniu odżywki puszą się i elektryzują podczas suszenia? Trudno Ci je ujarzmić i musisz poświęcać na stylizację fryzury naprawdę wiele czasu? Być może korzystasz z niewłaściwego urządzenia. Postaw na Dreame AirStyle – urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu nie grozi Ci bad hair day.

Stylizuj swoje włosy przy użyciu 5 funkcji i zaskakuj nową wersją siebie każdego dnia z Dreame AirStyle

Jeśli w poniedziałek chcesz mieć idealnie wyprostowane włosy, we wtorek delikatne fale na końcówkach włosów, a w środę loki niczym afro, to nie musisz w swojej łazience mieć zarówno prostownicy, lokówki, jak i suszarki, bo wszystkie te urządzenia może zastąpić Dreame AirStyle. Z pomocą tego urządzenia możesz też ułożyć naturalną fryzurę z efektem lekkiego uniesienia u nasady, dzięki okrągłej szczotce do zwiększania objętości. Z kolei innego dnia możesz pozwolić sobie na naturalne ułożenie włosów, a jednocześnie zadbać, by drobne baby hair nie odznaczały się i były wygładzone. Poza wspomnianą okrągłą szczotką do Twojej dyspozycji jest nasadka wygładzająca, która pozwoli Ci uzyskać idealnie proste, lśniące pasma, szczotka wygładzająca, która zapobiegnie plątaniu się długich włosów, a także wałek owijający automatycznie do loków i fal czy też dysza do szybkiego suszenia włosów. Warto zwrócić przy tym uwagę na niezwykle wydajny silnik, który pracuje z prędkością 100 tys. obrotów na minutę. Urządzenie zapewnia przepływ powietrza z prędkością 40 m/s, 50 m/s lub 60 m/s. Do wyboru są trzy tryby temperatury – low, medium lub high, a ponadto funkcja Cool Shot, czyli suszenia zimnym nawiewem.

Stylizacja na ciepło nie musi powodować degradacji Twoich włosów – postaw na Dreame AirStyle

Wiele osób stroni od urządzeń do stylizacji ze względu na to, że nagrzewają się do wysokiej temperatury, co powoduje, że niszczą strukturę włosów. Nie trzeba przy tym używać kosmetyków termoochronnych, gdyż dzięki urządzeniu Dreame AirStyle ma się pewność, że urządzenie nie będzie się nadmiernie nagrzewać i powodować uszkodzenia włosów. Jest ono bowiem wyposażone w czujnik NTC, który mierzy temperaturę nawet 200 razy na sekundę. Dodatkowo nie musisz obawiać się użytkowania poszczególnych nasadek i ich nadmiernego nagrzewania. Są tak skonstruowane, że ich końcówki są odporne na temperaturę. W związku z tym ich wymiana jest całkowicie bezpieczna. Wystarczy nacisnąć przycisk i złapać za ową końcówkę. Oczywiście, aby urządzenie działało wydajnie, warto pamiętać o tym, by regularnie czyścić filtr. Znajduje się on w dolnej części uchwytu i można go łatwo odkręcić, a następnie przeczyścić przy użyciu szczotki z miękkim włosiem. Dreame AirStyle zakupisz w ofercie na stronie: https://bit.ly/suszarkaairstyle1.

Gdy wybierasz się na wakacje lub w delegację, postaw na kompaktową Dreame Glory Pocket z jonizacją

Gdy masz naprawdę mało miejsca w swoim bagażu i wybierasz się na wakacje czy w delegację, a jednocześnie wiesz, że suszarka hotelowa nie poradzi sobie z szybkim wysuszeniem Twoich włosów, to wybierz składaną Dreame Glory Pocket. To mniejsza alternatywa dla Dreame AirStyle. Posiada 2 nasadki – wygładzającą i do tworzenia loków i fal, a także wydajny silnik pracujący z prędkością 110 RPM. Jest cicha, gdyż emituje dźwięk na poziomie 60 dB. Posiada funkcję jonizacji, przez co Twoje włosy nie będą się puszyć ani elektryzować. Przepływ powietrza w tym modelu sięga 70 m/s, co pozwala naprawdę szybko wysuszyć włosy. Jeżeli chcesz zamówić tę suszarkę kompaktową, to możesz zrobić to na stronie:  https://bit.ly/suszarkapocket3.

Artykuł zewnętrzny.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę