Teraz Czytasz
Wysokiej klasy drzwi i okna WIŚNIOWSKI

Wysokiej klasy drzwi i okna WIŚNIOWSKI

Zaopatrzenie nieruchomości w nowoczesne okna i drzwi ma znaczenie zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Szczególnie istotna jest termoizolacyjność, dzięki której budynek jest chroniony od nadmiernego chłodu i pozostaje energooszczędny. WIŚNIOWSKI to najlepsze standardy szczelności i bezpieczeństwa. Co znajdziesz w naszej ofercie?

Eleganckie drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne doskonale dopasowane do stylu nieruchomości? WIŚNIOWSKI to przede wszystkim ogromne możliwości personalizacji. Klienci mają możliwość dobrania odpowiedniego wzornictwa czy kolorystyki do swoich potrzeb. Ale oprócz estetyki nasze drzwi wejściowe są przede wszystkim bardzo wytrzymałe i gwarantują wysoką ochronę przed włamaniami. Zapewniają też izolację przed zimnem, wilgocią i hałasami z zewnątrz.

Nasze drzwi to również wiele technologicznych innowacji. Zastosowaliśmy liczne nowinki jak rozwiązania smart home, funkcję dzienną czy zamki z silnikiem elektrycznym. Dzięki systemowi keyless nie będziesz musiał nosić kluczy – drzwi otworzą się, rozpoznając Twój smartfon.

Stworzyliśmy trzy unikatowe linie drzwi, które zadowolą prawdziwych koneserów eleganckiego designu. Ciepłe i bezpieczne drzwi CREO wykonano z trwałego aluminium. Możesz je wizualnie dostosować do bramy garażowej, okien, czy ogrodzenia. Są również wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne, w tym wilgoć (klasa 6A).

NOVA to świetny pomysł dla każdego, kto szuka stabilnej konstrukcji zabezpieczonej dodatkowo specjalnymi matami dylatacyjnymi chroniącymi skrzydło drzwi przed odkształceniami. Jest to wyjątkowo solidne rozwiązanie objęte aż 5-letnią gwarancją.

NEXIO to propozycja łącząca wysoką jakość z atrakcyjną ceną. Poddajemy je bardzo rygorystycznym testom wytrzymałościowym. Z powodzeniem mogą być też wykorzystywane jako drzwi boczne, czy garażowe.

Praktyczne drzwi techniczne oraz stylowe okna

Drzwi techniczne sprawdzają się w nieruchomościach, budynkach gospodarczych, pomieszczeniach technicznych i garażach. W tym segmencie proponujemy solidne i funkcjonalne drzwi aluminiowe oraz stalowe, a także kolekcję ECO. Zadbaliśmy też o to, żeby nie było problemu z dopasowaniem ich do części mieszkalnej domu.

Nasza oferta to również okna i drzwi tarasowe. Znajdziesz tu bogatą kolorystykę i wzornictwo oraz szerokie możliwości personalizacji. Okna WIŚNIOWSKI to bardzo wytrzymałe konstrukcje z trwałych materiałów. Zapewniają doskonałą izolację i chronią wnętrze przed wychłodzeniem. Polecamy praktyczne okna PVC lub aluminiowe o interesującym designie.

Firma WIŚNIOWSKI to rozbudowane i nowoczesne linie produkcyjne oraz najwyższe normy jakościowe. Nasze okna i drzwi cieszą się powodzeniem, doceniane zarówno przez klientów, jak i fachowców z branży budowlanej. Wielokrotnie otrzymywaliśmy też prestiżowe nagrody. Dostosuj rozwiązania do swoich preferencji i stwórz idealny dom z produktami marki WIŚNIOWSKI!

Artykuł sponsorowany.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę