Teraz Czytasz
Wózki spacerowe Recaro – przegląd najpopularniejszych modeli

Wózki spacerowe Recaro – przegląd najpopularniejszych modeli

Wózek spacerowy to niezbędny element wyprawki zarówno dla dziecka, jak i jego rodzica. W ofercie marki Recaro dostępne są zarówno modele wielofunkcyjne, jak i typowo spacerowe – dla starszych dzieci. Poznaj ofertę marki i i wybierz najlepszy wózek dla swojej pociechy!

Wózki wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne to zakup na lata. Mogą zmieniać się dla dziecka, dając mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W skład takiego wózka wchodzi gondola, przeznaczona dla malucha do 6. miesiąca życia oraz siedzisko spacerowe dla większych dzieci. To wszechstronny sprzęt, który sprawdzi się przy krótkich i dłuższych podróżach.

Sadena

To model dla rodziców, którzy poszukują rozwiązania dla wymagających dzieci. Wózek ten wyposażony jest w system modułowy, który sprawdzi się podczas wizyt w mieście i podczas dalszych podróży. Jest jednym z najwęższych modeli – ma jedynie 54 cm szerokości. Jest niezwykle prosty do prowadzenia i wysoce zwrotny. To czyni go doskonałym rozwiązaniem do poruszania się po mieście. Ponadto można go szybko złożyć do kompaktowych rozmiarów przy użyciu jednej ręki.

Celona

Model Celona przeznaczony jest dla rodziców i dzieci od pierwszych dni życia. Wózek wielofunkcyjny posiada siedzisko spacerowe, gondolę, gondolę lekką oraz nosidełko dla niemowląt. Dzięki temu jest praktyczny, ale także bezpieczny. Prowadzi się go lekko – nawet po trudnym terenie. Wyposażony jest w duże tylne koła oraz zawieszenie, które ułatwia jazdę po gładkim i wyboistym podłożu. Wózek posiada wygodny zagłówek, który pozwala ustabilizować głowę. Dziecko spokojnie wyśpi się w nim podczas spaceru.

Citylife

Model Citylife może być odpowiedni dla rodzin aktywnych – jest kompaktowy i lekki. Posiada nosidełko oraz gondolę, co sprawia, że można używać go od pierwszych dni życia malucha. Można złożyć go jedną ręką do kompaktowych rozmiarów. Wyposażony jest w duży koszyk, koła z pełnym zawieszeniem oraz hamulce push-push, co pozwala sklasyfikować go jako wózek o wysokim standardzie.

Wózki spacerowe

Wózki spacerowe Recaro przeznaczone są dla maluchów, które mogą siedzieć samodzielnie, czyli dla dzieci ok. 6 miesiąca życia. Wyróżniają się kompaktowymi wymiarami, lekkością i możliwością szybkiego składania, co czyni je odpowiednim wyborem do podróży z dzieckiem, jak również na co dzień.

Lexa

To model niezwykle lekki i kompaktowy, który sprawdzi się od pierwszych dni życia dziecka, aż do 4. ooku życia. Posiada podnóżek oraz regulowane oparcie, które zapewni maluszkowi wygodny sen podczas jazdy. Spacer z pociechą będzie komfortowy nawet, jeśli znajdziecie się na trudnej ścieżce, a to wszystko dzięki bezobsługowym, amortyzowanym kołom. Wózek po złożeniu bez problemu można zmieścić w bagażniku samochodu.

Lexa Elite

To połączenie cech spacerówki i wózka wielofunkcyjnego. Początkowo można przewozić nim dziecko wyłem do kierunku jazdy i zachować kontakt wzrokowy. Później natomiast – można odwrócić siedzisko, aby maluch mógł obserwować świat. Wózek jest lekki i kompaktowy. Posiada duży kosz, co sprawia, że sprawdzi się podczas zakupów.

Easylife 2

Doskonałe rozwiązanie na codzienne wyprawy. Jest wyjątkowo lekki – waży jedynie 6 kg. Dostosowany jest do dzieci od 6. Miesiąca życia. Można złożyć go jedną ręką i bezproblemowo umieścić w samochodzie.

Easylife Elite 2

To model dla rodziców aktywnych, który dużo czasu spędzają poza domem. Posiada regulowane oparcie nóg i pleców, co zapewnia wygodną pozycję do leżenia dla dziecka. Maluch może się zdrzemnąć a rodzic – załatwić ważne sprawy lub zrelaksować się w kawiarni. Bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu.

Easylife

To lekki wózek marki Recaro, który wyróżnia się połączeniem cech wózka spacerowego i pełnowymiarowego. Posiada podwójne, amortyzowane koła, które zapewniają wygodną jazdę. Składany jest przy użyciu jednej ręki.

Easylife Elite

Wózek spacerowy Easylife Elite sprawdzi się na co dzień. Jest lekki, wygodny i intuicyjny w obsłudze. Posiada pełne zawieszenie, osiem kół i mechanizm składania jedną ręką. Wyposażony jest w daszek przeciwsłoneczny, zapewniający ochronę przed promieniami UV.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę