Teraz Czytasz
Wielka Wymiana Kontaktów w Poznaniu

Wielka Wymiana Kontaktów w Poznaniu

Wielka Wymiana Kontaktów

Już po raz trzeci i ostatni w tym sezonie spotykamy się w Poznaniu na Wielkiej Wymianie Kontaktów, aby podczas sesji networkingowej nawiązać oraz pogłębić kontakty biznesowe, znaleźć partnera w biznesie lub potencjalnych klientów.

Wydarzenie obędzie się w niesamowitym miejscu w centrum Poznania Concordia Design, gdzie oprócz networkingu odbędą się 2 niezwykłe, merytoryczne wykłady gości specjalnych.

Wydarzenie to skierowane jest zarówno do Kobiet, jak i Mężczyzn, którzy mają już swoje firmy i je obecnie rozwijają, szukających nowych klientów, partnerów do współpracy, a także osób, które dopiero marzą o biznesie lub właśnie stawiają pierwsze kroki.

Spotkajmy się 10 czerwca od godz. 17:30 w Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

PROGRAM

18:00 – 18:30 – networking
18:30 – 19:10 – „Siła networkingu, czyli jak skutecznie budować sieć kontaktów, aby realizować cele” – Monika Zygmunt – Jakuć
19:10 – 19:50 – „6 narzędzi marketingu internetowego, które poprawią Twoją sprzedaż” – Cezary Lech
19:50 – 20:45 – wielka wymiana konktaktów
Sesja networkingowa, podczas której będziesz miała okazję nawiązać oraz pogłębić kontakty biznesowe, znaleźć partnera w biznesie lub potencjalnych klientów
20:45 – 21:00 – losowanie nagród

PRELEGENCI

Monika Zygmunt-Jakuć – Kobieta Przedsiębiorcza 2015 (Głos Wielkopolski)

Prawnik, dyrektor zarządzający firmy szkoleniowo-wdrożeniowej „bez owijania”. Po 11 latach pracy na etacie odważyła się podążać za swoimi marzeniami i połączyć doświadczenie i wiedzę prawniczą z ogromną pasją do nauczania, zakładając swoją firmę szkoleniowo-doradczą. Ekspert z zakresu ochrony danych osobowych, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz zarządzania zasobami ludzkimi.Ceniony wykładowca i szkoleniowiec. Autorka artykułów o tematyce prawniczej oraz biznesowej, publikowanych w czasopismach dedykowanych w głównej mierze dla kobiet. Występuje jako prelegentka podczas konferencji na terenie całego kraju.

Przez wielu postrzegana jako osoba o silnym charakterze, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Mentorka kobiet, która motywuje do odważnych, przedsiębiorczych decyzji. Jak sama wskazuje, dopiero prowadząc własną firmę odkryła swój potencjał i możliwości. Prowadzi Klub Przedsiębiorczych Kobiet Plewisk, gdzie zachęca kobiety do wykorzystania drzemiących w nich talentów i potencjału. W życiu kieruje się słowami Seneki „Ten kto ma odwagę, jest wolny”.

BILET PROMO 49zł*
BILET PODÓWJNE PROMO – 79zł/2os*

W cenie:
– catering
– wykłady
– wymiana kontaktów, gdzie możesz poznać nowych partnerów biznesowych i Twoich przyszłych klientów

*Promocyjne cena tylko do 6 czerwca

Bilety można kupić bilet na http://www.twojapasjatwojafirma.pl/poznan lub robiąc przelew:

Katarzyna Dziubałka mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę