Teraz Czytasz
Torebka jako niezbędny dodatek dla każdej z nas

Torebka jako niezbędny dodatek dla każdej z nas

Pierwsza rzecz, która przychodzi do głowy, gdy myślimy o niezbędnym dodatku w garderobie każdej kobiety? Oczywiście przed oczami jawi się torebka, najlepiej na tyle pakowna by zmieścić pół mieszkania a jednocześnie piękna i komponująca się idealnie z każdą stylizacją. Jeśli chcemy zawsze podążać za modą możemy wpaść w pułapkę zbyt częstych i nieprzemyślanych zakupów. Należy pamiętać, że moda bardzo szybko się zmienia, więc lepiej postawić na takie produkty, które po pierwsze można uznać za ponadczasowe a po drugie na tyle uniwersalne, że można je wpasować do codziennego outfitu jak i eleganckiego wieczoru przy kolacji.

Lepiej zainwestować w rzecz dobrej jakości, która posłuży na dłużej. Takim przykładem jest torba ręcznie robiona, która jest elementem garderoby wnoszącym do do stylizacji jakość i niepowtarzalność. Warto postawić na torbę dopracowaną i oryginalną, co zapewnia ręczne wykonanie, która swoim wyglądem i stylem wpasuje się zarówno w codzienny look w czasie wyjścia na kawę czy zakupy jak i ten bardziej elegancki na wyjątkowe spotkanie. Dobrze dobrana torebka może sprawić, że kobieta poczuje się pewniej w swoim ubiorze a dzięki temu lepiej spędzi czas.

Postaw na trwałość i piękno

Wspomniana już moda stara się dyktować trendy, do których popularne sieciówki muszą się dostosować. Produkty te są słabej jakości i raczej nie mają nic z oryginalności. Można poczuć się przeciętnie a dodatkowo narazić się na to, że nasza rzecz wyjdzie z mody a my pozostaniemy z kolejną torebką, która nie pasuje do niczego. Wspominane już ręcznie robione torby, których idealnym przykładem są produkty Audycka Bags wprowadzają odrobinę wyjątkowości do codzienności, a każda posiadaczka może poczuć się wyjątkowo. Ręcznie wykonane rzeczy mają wpisane w swój charakter niepowtarzalność, gdyż nie jest możliwe takie samo połączenie dwóch fragmentów materiałów, czy szycia w ten sam sposób. Torba Audycka zawiera wszystkie wspominane już uroki toreb ręcznie robionych. Dodatkowym atutem jest to ze torby audycka mają bardzo użyteczny charakter, co stanowi bardzo wartościowy element rzeczywistości, w której teraz żyjemy. Dodatkowo produkty handmade są inwestycją na lata dzięki wysokiej jakości swojego wykonania.

torba-w-kolorze-cegly-z-ekologicznego-zamszu-3.jpg

Ręcznie robione torby czyli Audycka Bags

Na stronie artyferia.pl można znaleźć wspomniane już torby wykonane w pracowni Karoliny Audyckiej. Jest to projektantka, która swoje produkty tworzy zainspirowana naturą, lokalną kulturą i codziennością. Na tym opiera wybór swoich faktur i materiałów do tworzenia toreb. Torby audycka charakteryzuje i wyróżnia mnogość kolorów, materiałów, prosta forma i casualowy luz. Jakość wykonania i wygoda to kolejne atuty wspomnianych toreb. Ciekawym rozwiązaniem jest torba, która może jednocześnie pełnić funkcję plecaka. Produkty szyte są z włoskiego zamszu, łatwego w utrzymaniu w czystości. Projektantka daje również możliwość dopasowania podszewki do naszych preferencji a dodatkowo oferuje personalizację, czyli umieszczenie imienia lub inicjałów właścicielki w dowolnym miejscu na torbie. Brzmi to jak świetny prezent dla przyjaciółki.

Artykuł promocyjny.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę