Teraz Czytasz
TOP 7 filmów o zwierzętach idealnych dla dzieci i dorosłych

TOP 7 filmów o zwierzętach idealnych dla dzieci i dorosłych

Telewizja mobilna pozwoli Ci na obejrzenie znakomitego filmu o zwierzętach ze swoimi dziećmi wszędzie, gdzie tylko chcesz. Sprawdź, jakie tytuły szczególnie polecamy na ten rodzinny seans!

Familijne filmy o zwierzętach

Spędzanie czasu w gronie rodziny to sama przyjemność. W letnie miesiące warto wybrać się na spacer do parku, plac zabaw czy wycieczkę rowerową, jesienią czy zimą znacznie częściej decydujemy się na wspólne oglądanie filmów w tradycyjnej telewizji lub dzięki telewizji online na telefonie, tablecie lub komputerze. Produkcje familijne ze zwierzętami w roli głównej doskonale łączą w sobie potrzeby zarówno dzieci, jak i dorosłych, dlatego to doskonały wybór na seans dla całej rodziny.

Telewizja mobilna dostępna jest w przeglądarce na kilku urządzeniach mobilnych jednocześnie. Dzięki temu rodzinne seanse możesz oglądać nie tylko w salonie – odtworzysz je również np. na smartfonie, tablecie czy laptopie. Telewizja mobilna będzie z wami zawsze tam, gdzie mamy dostęp do Internetu. Nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz sprawdź TOP 7 filmów o zwierzętach polecanych dla całej rodziny!

1. „Król Lew” – klasyk z 1994 roku, który do dziś wzbudza radość i łzy wśród wszystkich widzów. Fabuły nie trzeba chyba nikomu przypominać, jeśli Twoje dzieci nie widziały jeszcze historii Simby, jak najszybciej zaplanuj wspólny seans tej hitowej produkcji.

2. „Shrek” – tu śmiało można wstawić wszystkie części, nawet pomimo tego, że tylko część bohaterów to zwierzęta. Najbarwniej prezentuje się oczywiście tytułowy ogr oraz osioł z niepodrabialnym głosem Jerzego Stuhra!

3. „Madagaskar” – to już produkcja typowo zwierzęca. ZOO z Nowego Jorku wysyła transport zwierząt do Afryki. Nie wszystko przebiega jednak zgodnie z planem i za burtę wypadają zwierzęta, takie jak lew, zebra, żyrafa i hipopotam, przez co trafiają na tytułowy Madagaskar.

4. „Epoka Lodowcowa” – wraz z nadejściem epoki lodowcowej rozpoczęła się wielka migracja zwierząt w cieplejsze rejony świata. W tych okolicznościach obserwujemy niezwykłe przygody mamuta, tygrysa szablozębnego, leniwca i… niemowlęcia.

5. „Bella i Sebastian” – piękna historia rozgrywająca się w alpejskiej wiosce. Coraz szybciej rozchodzą się plotki o krwiożerczej bestii. Ośmioletni chłopiec odkrywa, że ową bestią w rzeczywistości jest bezpański pies – to początek wyjątkowej przyjaźni.

6. „Uwolnić orkę” – kolejny nieco starszy film, o którym jednak wciąż warto pamiętać. Młoda orka oddzielona od matki trafia do oceanarium, gdzie zaprzyjaźnia się z lokalnym urwisem. To piękna, pełna wrażliwości opowieść o niezwykłej relacji między człowiekiem a zwierzęciem.

7. „Ratatuj” – danie o tej nazwie zna dziś chyba każdy. Głównym bohaterem filmu animowanego jest nikt inny jak szczur. Remy od dziecka marzy o karierze kucharskiej, aż pewnego dnia przez przypadek trafia do paryskiej restauracji, gdzie pomaga w gotowaniu niedoświadczonemu chłopcu. Serwowane przez niego dania zyskują ogromny rozgłos, co jednak wkrótce staje się źródłem wielu problemów i zabawnych sytuacji.

Gdzie oglądać ulubione filmy o zwierzętach idealne dla dzieci i dorosłych? Najlepszą opcją są tematyczne paczki kanałów TV– filmowe i dokumentalne, które oferują dostawcy telewizji. Telewizję mobilną dostępną na kilku urządzeniach jednocześnie zapewnia między innymi INEA. Po zalogowaniu się do aplikacji zyskujemy dostęp do ponad 100 kanałów na żywo. Telewizję online od INEA możemy oglądać tak, jak nam najwygodniej – na smartfonie, tablecie, komputerze, w kuchni, z biura czy w pociągu. Jeśli tylko posiadamy dostęp do Internetu, możemy oglądać w tym samym czasie nawet 3 różne programy, dostępne dzięki telewizji mobilnej INEA.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę