Teraz Czytasz
Style w modzie dziecięcej. Jak modnie ubrać swoją pociechę?

Style w modzie dziecięcej. Jak modnie ubrać swoją pociechę?

Dostępność różnorodnej odzieży dziecięcej aż prosi się o to, aby wykorzystać jej potencjał w pełni. Jeśli lubisz zabawy modą i chcesz, aby także Twoja latorośl prezentowała się stylowo, poznaj kilka inspirujących propozycji.

Ubranka dla dzieci – duży wybór w dobrych cenach

Bycie modnym kojarzy się z ogromnym zachodem – dużo kosztuje i wymaga stałego obserwowania trendów. Co powiesz na mniej stresującą wersję tworzenia własnego stylu, niezobowiązującą do sztywnych reguł? Zajrzyj na stronę dyskontu odzieżowego TXM gdzie znajdziesz odpowiednie ubranka dla dzieci. Odzież dziecięca nie musi być markowa, aby była śliczna! Wysoka jakość, atrakcyjność cen i różnorodność asortymentu TXM sprawiają, że tworzenie dziecięcych stylizacji staje się radością, a nie obowiązkiem. Jak podoba Ci się takie podejście?

Wybrane style w modzie dziecięcej

Wybraliśmy kilka znanych stylów odzieżowych, które pomogą Ci w stworzeniu ciekawych ministylizacji. Mamy nadzieję, że któraś z nich zainspiruje Cię do satysfakcjonujących zakupów!

Family look, czyli zestaw mama-córka lub tata-syn

Dużą popularnością cieszy się ubieranie dziecka w identyczną odzież, którą nosi rodzic. Wygląda to niezwykle uroczo i zwraca uwagę innych ludzi – możesz to wykorzystać nie tylko podczas efektownej sesji zdjęciowej, ale także na co dzień. Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na gotowy komplet – spróbuj samodzielnie wybrać dostępne w sklepach ubranka dla dzieci, zbliżone stylem i kolorem do Twoich kreacji. To może być świetna zabawa!

Casual, czyli modnie i wygodnie

Uwielbiany przez dorosłych styl casual odnalazł się również w modzie dziecięcej. Łączy w sobie wszystko to, co najlepsze, czyli maksimum wygody i wyszukane poczucie smaku. Odzież dziecięca w wersji casual może mieć formę eleganckiego dresiku lub wyjściowej sukienki z miękkiej bawełny. Sprawdzają się też ponadczasowe fasony – proste, lecz z klasą.

Styl marynistyczny, czyli w nadmorskim klimacie

Styl nawiązujący do żeglarstwa nadal przewija się w aktualnych trendach. Prym wiedzie kolor biały i niebieski, najlepiej w postaci pasków; pojawiają się też elementy o wyraźnej czerwonej barwie. W stylizacji marynistycznej możesz wykorzystać ubranka dla dzieci ozdobione symbolem kotwicy, róży wiatrów, wariacjami na temat sznurów, a także muszelek i morskich żyjątek.

Safari, czyli za śladem Króla Lwa

Wyobraź sobie letnie przyjęcie, na którym Twój maluch ubrany jest w przewiewne ciuszki w pustynnych kolorach – zwiewnie, lekko i przyjemnie. A jak stylowo! Jasny zestaw (koszula i spodenki, a może do tego kapelusz?) mogą prezentować się bardzo elegancko, a przy okazji nie krępować ruchów i nie ściągać na siebie światła słonecznego. Styl safari jest wygodny i utrzymany w naturalnej palecie barw: beże, brązy, oliwkowe zielenie i khaki. Jeśli znajdziesz odzież dziecięcą w zwierzęce printy, ją także możesz wykorzystać w tych zestawieniach.

Indywidualny styl Twojego dziecka, czyli zgodny z zainteresowaniami

Podczas kompletowania ubranek dla dzieci możemy kierować się rozmaitymi wyznacznikami estetycznymi, jednak najważniejsze jest zdanie Twojego malucha – jeśli jest na tyle duży, aby móc je wyrazić. Odzież to doskonała powierzchnia użytkowa do podkreślania charakteru i pasji. Możesz pozwolić dziecku wybrać koszulkę z ulubionym zwierzęciem lub postacią z bajki. Może będzie to nadruk przedstawiający ukochany sport lub inne wyróżniające się hobby? Wykorzystaj to również podczas robienia prezentów!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę