Teraz Czytasz
Styl i elegancja w jednym. Postaw na zegarek DKNY

Styl i elegancja w jednym. Postaw na zegarek DKNY

Zegarek to element biżuterii, po który sięgają chętnie zarówno panie, jak i panowie. Dużą popularnością cieszą się czasomierze od amerykańskiej marki DKNY (Donna Karan New York). Czym się charakteryzują i dla kogo są przeznaczone?

Zegarek DKNY. Produkty tej marki pokochał świat mody

Świat mody to nie tylko pokazy największych projektantów, podczas których są prezentowane najnowsze kolekcje odzieżowe. Coraz częściej zalicza się także do niego produkty biżuteryjne. Tą drogą postanowiła pójść amerykańska projektantka Donna Karan, pod której nazwiskiem sygnowana jest niepowtarzalna linia stylowych i bardzo kobiecych zegarków.

Historia marki DKNY sięga roku 1989. Jej założycielka, uznana projektantka mody Donna Karan, od dzieciństwa była związana z tym światem. Zamiłowanie do modowego piękna zaszczepili w niej jej rodzice. Ojciec Karan był krawcem, a mama pracowała jako przedstawicielka w firmie odzieżowej. Donna już w szkole średniej wpadła na pomysł stworzenia swojej pierwszej kolekcji. Młoda Amerykanka miała zadziwiające poczucie piękna, ponieważ to, co tworzyła, szybko stawało się bestsellerem. Zanim postanowiła stworzyć własny brand, pracowała dla Anne Klein, czyli uznanej nie tylko w Stanach Zjednoczonych projektantki zegarków. Po kilku latach, gdy zdobyła już cenne doświadczenie w dziedzinie modowej i na rynku biżuteryjnym, stworzyła markę DKNY, skrót pochodzi od jej imienia i nazwiska – Donna Karan, a także Nowego Jorku, który według niej odzwierciedla klasę oraz szyk kobiet sukcesu. To największe pod względem liczby mieszkańców miasto w Stanach Zjednoczonych jest inspiracją dla wielu twórców efektownych zegarków.

Dlaczego marka DKNY zyskała tak dużą popularność?

Zegarki DKNY są znane od końcówki lat 80. XX wieku. Z biegiem czasu te piękne wyroby biżuteryjne zaczęły zyskiwać coraz większą popularność. Jednym z głównych powodów takiego stanu rzeczy jest na pewno wyrafinowane wzornictwo. Zegarek DKNY cechuje się przede wszystkim tym, że jest połączeniem klasycznej formy prezentowanej w nowoczesnej odsłonie. Marka oferuje w swoim asortymencie czasomierze wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpowiednie na różne okoliczności. Znaczna część egzemplarzy jest wykonana ze złota lub srebra – projektantka chciała przez to pokazać, że ponadczasowość na rynku biżuteryjnym nigdy nie wyjdzie z mody. Koperty zegarków są wykonane ze stali, a na teleskopach osadzono bransolety bądź tradycyjne skórzane paski. DKNY tworzy także bardziej modowe i nowatorskie modele zegarków. Tarcze w subtelnych kolorowych odcieniach zostały ozdobione wysokiej jakości cyrkoniami. Logo marki jest dopełnieniem nowojorskiego stylu, czyli połączenia klasy z najnowszymi trendami. Różnorodny design pasków i bransolet to także aspekt, który zwraca uwagę, ponieważ pozwala wybrać każdej z pań model najbardziej dopasowany do jej stylu, ale też charakteru.

Każdy zegarek DKNY jest elegancki, a zarazem bardzo uniwersalny. Doskonale nadaje się do noszenia na co dzień, jak i jako dodatek do bardziej oficjalnych strojów.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę