Teraz Czytasz
Seksowne gorsety damskie

Seksowne gorsety damskie

Gorsety miały właściwie formować postawę kobiety, prostować plecy, uwydatniać piersi i wcięcie w tali. Jednak były one bardzo niewygodne, utrudniały oddychanie i zamiast kształtować sylwetę, deformowały ciało i narządy wewnętrzne. Współcześnie gorsety funkcjonują w świecie mody nie tylko jako element suki, ale przede wszystkim jako część bielizny i nie są ani niebezpieczne, ani tak niewygodne, jak kilka stuleci wcześniej.

Konstrukcja, która podkreśli wszystkie walory sylwetki

Obecnie gorsety stanowiące element bielizny są dostosowane tak, aby kobiety czuły się w nich komfortowo. Największym powodzeniem cieszą się u kobiet, które chcą podkreślić kształty swojej sylwetki oraz czuć się przy tym pięknie i seksownie. Gorsety są idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy spłaszczyć brzuch, wyszczuplić talię oraz w subtelny sposób uwydatnić biust. W tym celu praktyczne we wszystkich modelach stosuje się specjalne fiszbiny oraz sznurowania, które dopasowują całość do ciała kobiety. Chociaż gorsety z poprzednich epok są porównywane niemal do narzędzia tortur, ze względu na ich wykonanie oraz częstotliwość noszenia, obecnie kobiety dobrowolnie i częściej okazyjne zakładają tego typu bieliznę. Większość współczesnych modeli jest uszyta w taki sposób, że ich noszenie nie różni się niczym od dwuczęściowego kompletu – biustonosz z majtkami. Dodatkowo gorset w całości zasłoni niedoskonałości, których nie sposób zamaskować innym typem bielizny.

Ciekawe wzory, zmysłowa kolorystyka i wykwintne dodatki

Sklepy z bielizną oferują przeróżne modele do codziennego lub okazyjnego użytku. Gorsety noszone na co dzień, z reguły mają proste kształty, szycia, minimum ozdób oraz wygodny materiał. Największe oferty egzemplarzy mają sklepy z bielizną erotyczną, które stawiają na różnorodne, zmyślne i niekiedy bardzo odważne wzory. Ciekawą ofertę prezentuje sklep z bielizną Morganti na swojej stronie internetowej http://www.morganti.pl/seksowne-gorsety-damskie,c64.html.

W przypadku seksownych gorsetów panują konkretne trendy: zmysłowe siateczki tiulowe, rozkoszne falbanki, kokardki, kuszące koronki bądź połyskujące satyny, czyli to co jest w stanie jak najbardziej podkreślić kobiece kształty i dodać do tego nutkę erotyki. Każdy model ma odpowiednio dobrane dodatki, biżuteryjne dodatki czy pobudzające wyobraźnie ciecia. Taka bielizna nie tylko sprawi, że kobieta poczuje się seksownie i atrakcyjnie, ale również jej partner nie oprze się takiemu widokowi. Seksowne gorsety zmienią każdą kobietę w urzekającą uwodzicielkę, świadomą swoich kształtów oraz kobiecości.

Najbardziej eleganckie modele to te w kolorze czarnym np. Bas Bleu Angel, który nie jest krzykliwy, ale kusi swoją oryginalnością, ale również wiele innych bardziej wyszukanych i skąpych egzemplarzy, które można znaleźć w sklepie Morganti. Popularnością cieszą się również gorsety czerwone mocno nawiązujące do erotyki lub zupełnie przeciwne ich przeciwieństwo – gorsety białe. Tak naprawdę paleta barw jest spora, więc każda kobieta znajdzie swój ulubiony kolor lub swojego partnera.

Gorsety zyskały swoją popularność dzięki temu, że mogą być noszone jak zwykła bielizna, ale również zakładane do sypialni. W tym pierwszym wypadku często pomagają w sytuacjach, gdy dana kreacja np. sukienka nie leży tak jak powinna. Wybierając gorset niezależnie od przeznaczenia, należy pamiętać, że powinien on być bardzo dobrze dopasowany do sylwetki, tak aby w żadnym miejscu nie odstawał lub by nie wrzynał się zbyt mocno w ciało. Model zazwyczaj są szyte pod konkretny typ sylwetki, co również warto rozważyć przy zakupie, są bowiem rzeczy, które należy ukryć i te, które warto wyeksponować.

W sklepie internetowym http://www.morganti.pl można znaleźć bogatą ofertę gorsetów różnych producentów m.in. Axami, Demoniq, Beauty Night, Excellent Beauty, Livia Corsetti, Obsessive. Każdy z prezentowanych gorsetów jest an swój sposób wyjątkowy i zmysłowy.

seksowne gorsety damskie

View Comment (1)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę