Teraz Czytasz
Porównanie popularnych marek baterii kuchennych z podgrzewaczem do wody

Porównanie popularnych marek baterii kuchennych z podgrzewaczem do wody

Rynek elektrycznych podgrzewaczy przepływowych rozwija się dynamicznie, przez co wybór idealnego modelu baterii z tą funkcją często okazuje się być trudniejszym zadaniem, niż można by przypuszczać. Z odsieczą przybywa jednak poniższe porównanie wiodących marek, które ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji!

Jakie są najlepsze baterie kuchenne z funkcją przepływowego podgrzewania wody?

Przeglądając markety z asortymentem oferującym produkty z kategorii przepływowych podgrzewaczy wody, można zauważyć, że aktualnie na rynku dominują cztery marki – Dafi, Noveen, Mission Air i Fala. Każdy z tych producentów zapewnia użytkownikom ogrzewacze wody wysokiej jakości, jednak poszczególne modele wykazują pomiędzy sobą subtelne różnice. W ten sposób stawiając na podgrzewacze Noveen, można cieszyć się z efektownego designu baterii i solidności wykonania całego urządzenia, natomiast zakres mocy grzewczej podgrzewaczy przepływowych ograniczony jest z reguły do 3600 W. Podobnie jest w przypadku produktów Mission Air – w asortymencie marki można co prawda znaleźć mocniejsze urządzenia, jednak opcja ta wiąże się z koniecznością montażu dodatkowego elementu instalacji. Decydując się na zakup baterii z funkcją podgrzewania, maksymalna moc urządzeń Mission Air również nie przekroczy 3600 W. Najkorzystniej pod tym względem prezentują się podgrzewacze przepływowe Dafi, które nawet w przypadku zastosowania opcji z samą baterią, pozwalają cieszyć się mocą grzewczą powyżej 5000 W.

Względy estetyczne a wybór idealnego modelu

Charakterystyka przepływowych podgrzewaczy elektrycznych sprawia, że urządzenia te niewielu osobom kojarzą się z efektownym designem. Okazuje się jednak, że pomimo stosowania produktów z tej kategorii w miejscach z reguły o niskich walorach reprezentatywnych, takich jak domki letniskowe lub publiczne sanitariaty, to wśród modeli wcześniej wymienionych marek można znaleźć rewelacyjnie prezentujące się baterie. Z pewnością do takich produktów można zaliczyć podgrzewacze Mission Air z serii Hydro Flow, Twist oraz Flux, a także wszystkie baterie Noveen. W aspekcie tym mniej okazale prezentują się podgrzewacze przepływowe Dafi oraz Fala, ponieważ zamiast wykorzystania stali nierdzewnej poszczególne modele bazują najczęściej na komponentach z tworzywa sztucznego. Modele te mają jednak swoje zalety, ponieważ taka konstrukcja skutkuje z reguły niższą ceną, co dla wielu użytkowników jest z pewnością niezwykle istotnym argumentem.

Dodatkowe funkcje w podgrzewaczach przepływowych – na co zwrócić uwagę?

Każda kategoria produktów posiada kilku wiodących producentów, którzy z dużym upodobaniem wzbogacają poszczególne serie o bardziej zaawansowane nowinki technologiczne. Tak też jest w przypadku podgrzewaczy przepływowych Noveen i Mission Air, które w przypadku zestawów z bateriami bardzo często posiadają dotykowe panele sterowania temperaturą przepływającej wody, a także cyfrowe wskaźniki stopnia jej podgrzania. Funkcjonalności tych próżno natomiast szukać w modelach od Dafi i Fali, jednak wydaje się, że aspekt ten działa na korzyść całego rynku, bowiem dzięki temu osoby zainteresowane zakupem mogą wybierać spośród szerszego, bardziej zróżnicowanego asortymentu produktów. Jeśli jednak wciąż nie podjąłeś ostatecznej decyzji o wyborze marki, która spełni Twoje oczekiwania, to koniecznie zapoznaj się z analizami ekspertów. Każdy poradnik Media Expert to skarbnica specjalistycznej wiedzy, dzięki której zakup konkretnych typów urządzeń przestanie być dla Ciebie problemem – od tej chwili będziesz bowiem na bieżąco z nowinkami i opiniami specjalistów z różnych branż!

Artykuł zewnętrzny.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę