Teraz Czytasz
Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski

19. stycznia 2017 roku podczas Mercedes-Benz Fashion Week Berlin odbędzie się pokaz będący efektem współpracy między Dawidem Tomaszewskim, jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich projektantów, a słynącą z kunsztu i nowoczesnej klasyki marką Patrizia Aryton. Kolekcja na jesień-zimę 2017/18 jest jednocześnie debiutem marki Patrizia Aryton na rynku niemieckim.

Przygotowana przez Dawida Tomaszewskiego i dyrektor kreatywną marki Patrizia Aryton, Patrycję Cierocką, kolekcja będzie składała się z 27 looków. Projekty powstały w oparciu o ponadczasowe propozycje i najbardziej charakterystyczne looki zaprezentowane dotychczas przez Dawida, przetłumaczone na język marki Patrizia Aryton. W kolekcji nie zabraknie najwyższej jakości tkanin, między innymi z pracowni Malhia Kent pracującej z takimi domami mody jak Chanel czy Givenchy oraz intensywnych, rzadko spotykanych w jesienno-zimowych kolekcjach kolorów – inspirowanych Marrakeszem odcieni żółci, zieleni, granatu czy czerwieni.

Dla marki pokaz w Berlinie to jednocześnie debiut na rynku niemieckim. Produkująca od prawie 30 lat w kaszubskim Chmielnie płaszcze i odzież damską firma, po zapewnieniu sobie stałego miejsca w polskim krajobrazie marek odzieżowych, myśli o ekspansji na rynki zagraniczne. Wykorzystywane przez markę tkaniny, kunszt i design mają pozwolić konkurować jej na równi z zagranicznymi firmami segmentu luksusowego.

Pokaz odbędzie się o godzinie 20 w Kaufhaus Jandorf, przy Brunnenstrasse 19. w głównym kalendarzu pokazów MBFWB.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę