Teraz Czytasz
Niezwykła biżuteria od bioenergoterapeuty

Niezwykła biżuteria od bioenergoterapeuty

Bioenergoterapeuta Zbigniew Jan Popko zaprojektował amulet Oriin – mały złoty znak, który dopasowuje się do aktualnej wibracji człowieka. Oriin wykonany ze złota próby 333 może być stosowany jako indywidualny talizman lub ozdobny wisiorek do łańcuszka. Poświęćmy więcej uwagi niezwykłemu działaniu znaku.

Oriin mimo małych rozmiarów jest silnym wsparciem i działa wzmacniająco na struktury człowieka. Harmonizując energetykę i uzupełniając pasma duchowe, łagodzi relacje, wycisza myśli i emocje. Najlepiej sprawdza się w roli osobistego talizmanu, który dopasowuje się do zmiennych wibracji osoby, która go nosi.

Jak działa Oriin – mały złoty amulet?

Oriin poza wspomnianym działaniem wspierającym i wzmacniającym oddziałuje też na całość istoty ludzkiej i pomaga utrzymać wewnętrzną harmonię. Dzięki niemu możemy zyskać właściwy stosunek do świata i ludzi oraz podnieść moc osobistą. Oriin jako skuteczny talizman ułatwia osobom podnoszącym swoje wibracje utrzymanie ich stale na wysokim poziomie.

Mały złoty Oriin został zaprojektowany przez Zbigniewa Jana Popko. Podczas procesu twórczego bioenergoterapeuta otrzymał wsparcie i przewodnictwo sił duchowych. Jako jeden z nielicznych znaków na świecie Oriin reaguje na zmienne wibracje. Wzmacnia osłabioną energetykę oraz chroni przed negatywnymi wpływami z zewnątrz.

Amulety i wahadełka w sklepie internetowym

Autorskie amulety i wahadełka Zbigniewa Jana Popko pomagają w drodze ku odzyskaniu pełni szczęścia. W sklepie dostępne są wahadełka, które można z powodzeniem wykorzystać w procesie samorozwoju. Wahadełko ładowane przez bioenergoterapeutę jako duchowe uzyskuje się jedno na całe życie! Pomaga ono w odczytach na skalach astralnychMa też moc uzdrawiającą, która zostaje uruchomiona osobistym działaniem Mistrza Jana. W zamówieniu należy wskazać, dla kogo przeznaczony jest amulet – wahadełko podpięte zostaje pod najwyższe pasma duchowe tej osoby. Od tej pory wspiera ono swojego właściciela na ścieżce samorozwoju. Pozwala odczytać to czego oko dostrzec nie może i podejmować korzystne decyzje.

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia jest dziedziną, która bazuje na podejściu do człowieka jako czegoś więcej niż tylko fizyczne ciało. Każdy człowiek posiada struktury energetyczne: umysł, psychikę, myśli i emocjeSynchronizacja wymiaru fizycznego i energetycznego prowadzi do poprawy samopoczucia i odczuwania przypływu pozytywnej energii.

Czy wiesz, jak skuteczna i niepodlegająca czasowi ani przestrzeni jest bioenergoterapia? Warszawa oraz inne miejscowości rozsiane po całej Polsce to miejsca, w których możesz się wziąć udział w sesjach prowadzonych online. Uzdrawianie na odległość odbywa się raz w tygodniu na kanale YouTube Zbigniewa Jana Popko i przyciąga wielu chętnych, którzy zapisują się na listę uczestników.

Utrzymaj na dłużej wysokie wibracje – Oriin, mały złoty amulet

Bioenergoterapia usuwa blokady w przepływach energii, dzięki czemu poprawia się samopoczucie i podnoszą się wibracje. W przestrzeniach duchowych energia nie jest ograniczona czasem i przestrzenią. Jeśli uzdrowiciel sięga do tego poziomu, wystarczy, że właściwie uruchomi działanie nadając kierunek energii. Aby utrzymać dobroczynne działanie bioenergoterapii, warto nosić go przy sobie amulet Oriin – mały, złoty znak próby 333.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę