Teraz Czytasz
Nausznice – jak nosić?

Nausznice – jak nosić?

Po prostu – z przyjemnością! Nausznice są bowiem jednymi z najmodniejszych modeli kolczyków, choć nadal nie wszystkim są znane. Te oryginalne ozdoby będą świetnym podkreśleniem ciekawych stylizacji zarówno wieczorowych, jak i casualowych i warto posiadać choć jedną parę. Jak nosić nausznice, by były fenomenalnym dodatkiem, wywołującym duże wrażenie?

Modne i stylowe nausznice – idealny dodatek

Nausznice to kolczyki, które służą do zdobienia większej części ucha. Motywy są skierowane w górę ucha, ku małżowinie, zdobiąc jego sporą część. Dlatego też, mimo że mogą mieć większą formę, najlepiej wyglądają przy wysoko upiętych lub krótkich włosach – wtedy bowiem są najbardziej widoczne. Nausznice są świetnym dodatkiem do eleganckich sukienek, ale mogą również podkreślać codzienne stylizacje, jeśli odpowiednio dobierze się motyw. Do najpopularniejszych należą nausznice skrzydła, które są nie tylko modne, ale i bardzo eleganckie. W prostym wydaniu świetnie pasują do luźnych koszul czy t-shirtów, z kolei zdobione kamieniami szlachetnymi doskonale zgrają się z szykowną kreacją. Nausznice zdecydowanie nie pasują np. do dresów – są bardziej wystawne niż zwykłe kolczyki i takie połączenie nie wypada dobrze. Odpowiednio dobrane nausznice świetnie podkreślą styl.

Jakie nausznice wybrać?

Wybór nausznic jest dość duży i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo ciekawie wyglądają kolczyki z motywami zwierzęcymi lub roślinnymi – gałązki lub ogony, kota czy smoka, mogą się ciekawie zaplatać wokół ucha. Często wtedy nosi się jedną nausznicę, a do drugiego ucha wybiera coś delikatniejszego. Sporym zainteresowaniem cieszą się też zupełnie proste wzory – kreski, linie, fale czy łezki pięknie podkreślą ucho, a nie będą aż tak rzucać się w oczy. Stanowią więc elegancką, klasyczną ozdobę. Nausznice to też kolczyki dedykowane osobom nieposiadającym przekłutych uszu – niektóre mają formę zatrzasku, którym obejmuje się płatek ucha niczym klipsem. Każdy miłośnik biżuterii będzie zadowolony!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę