Teraz Czytasz
Modne płaszcze damskie na zimę 2020

Modne płaszcze damskie na zimę 2020

Kobieta odziana w wysokogatunkowy płaszcz bez wątpienia wyróżnia się z tłumu i przyciąga wzrok wszystkich wokół. Fundamentalną funkcją tego elementu ubioru jest ochrona przed zimnem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jednak na przestrzeni ostatnich lat coraz większe znaczenie ma rola dekoracyjna i zdobnicza tego okrycia wierzchniego. Poznaj najmodniejsze płaszcze na zimę 2020, dzięki którym z pewnością wyróżnisz się z tłumu!

Szlafrokowe płaszcze z luźnym wiązaniem

Jedną z ciekawszych propozycji, które z pewnością będą królowały w sezonie zimowym 2020, jest szlafrokowy płaszcz z luźnym wiązaniem. Połączenie elegancji z bardziej swobodnymi elementami wzbiera na popularności, czyniąc ten fason jednym z najmodniejszych w tym roku. Kolorami w perfekcyjny sposób wpasowującymi się w ten rodzaj płaszcza są:

  • pomarańczowy
  • bordowy
  • czerwony

Ponad to zastosowanie swobodnego wiązania pasie w idealny sposób podkreśla talię osoby noszącej, nadając jej sylwetce idealne proporcje. Szlafrokowy płaszcz wyjątkowo dobrze komponować się będzie z eleganckimi, szykownymi stylizacjami w czasie wyjść wieczorowych zimą 2020.

Pudełkowe płaszcze

Kolejną z propozycji modnych zimą 2020 są eleganckie płaszcze damskie zimowe o pudełkowym kroju. Ten rodzaj odzienia wierzchniego oprócz ukrycia niepożądanych mankamentów sylwetki pozwala na przedstawienie swojej osoby w sposób elegancki i stylowy. Zapinany na kryte guziki bądź na asymetryczny ekspres jest rozwiązaniem zapewniającym również ochronę przed zimnem, niezbędną w zimowym czasie.

Kolorami w perfekcyjny sposób pasującymi do pudełkowych płaszczy modnych w sezonie zimowym 2020 są czerwony, niebieski  oraz żółty, ze względu na możliwość uniwersalnego dopasowania do pozostałych elementów stylizacji.

Oryginalne kroje z rozcięciami

Jednym z najbardziej zaskakujących propozycji modnych w sezonie zimowym 2020 jest płaszcz oferowany przez ptakmoda, z długimi rozcięciami po bokach, zdobionych elementami w postaci błyszczących guzików. To rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom oryginalnych i niebanalnych elementów stylizacji. Płaszcz z rozcięciami odznacza się również długimi rękawami oraz klasycznymi kołnierzami z długimi klapami, zapewniającymi odpowiedni poziom elegancji i szykowności.

Egzemplarze z ocieplaną podszewką zapewnią dodatkowo ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, co jest szczególnie ważne zimą 2020. Płaszcz z rozcięciami jest idealną propozycją na wszelkiego rodzaju wieczorowe, eleganckie wyjścia, jednak są również okryciem wierzchnim przeznaczonym do noszenia na co dzień.

Modne płaszcze w sezonie zimowym 2020

Zima 2020 jest okresem stworzonym dla wszelkiego rodzaju płaszczy, których popularność na przestrzeni ostatnich lat znacznie wzrosła. Współcześnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów tego okrycia wierzchniego, jednak w tym sezonie najpopularniejszymi egzemplarzami są zarówno klasyczne płaszcze pudełkowe, jak również propozycje z rozcięciami oraz z luźnym wiązaniem.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę