Teraz Czytasz
Modne, męskie dodatki na jesienny wyjazd

Modne, męskie dodatki na jesienny wyjazd

Podczas krótkiego, weekendowego urlopu również chcemy wyglądać świetnie. Dobieramy zatem odpowiednią stylizację, która podkreśli wszystkie nasze atuty. Istotny jest jednak nie tylko wybór koszuli, spodni i butów. Kluczowe są właściwe, efektowne dodatki. Unikalna torba weekendowa, pasek z oryginalną klamrą – co sprawdzi się najlepiej? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Torba weekendowa – urlopowe must have

Skoro wyjeżdżamy na kilka dni, to musimy się w coś spakować. Prawdziwy elegant nie chwyta po pierwszą, lepszą torbę, ale wybiera model, który będzie idealnie uzupełniał całą jego stylizację. Świetnym wyborem do koszuli, modnych spodni chino oraz mokasynów będzie oryginalna torba. Hitem tej jesieni będą skórzane modele, uszyte po części w stylu retro. Popularna torba-jamnik w takiej formie nabiera zupełnie innego znaczenia. Świetnie wygląda i do tego można ją kupić w różnorodnych kolorach. Panowie stawiają najczęściej na modele czarne, brązowe albo musztardowe. Torba weekendowa występuje w sklepach w formie nieco bardziej okrągłej i opływowej, jak i w wersji kanciatej. Obie są bardzo pojemne i wygodne do noszenia. Na kilkudniową wyprawę w zupełności wystarczają.

Skórzane dodatki zawsze na czasie

Nie tylko torba weekendowa w wersji skórzanej będzie świetnym dodatkiem do stylizacji. Warto też postawić na inne, drobne elementy, wykonane z tego materiału. Można na przykład dorzucić efektowny pasek z oryginalną klamrą albo zegarek na skórzanym pasku. Oczywiście warto wybierać kolorystykę, dopasowaną do wybranej torby weekendowej. Całość stworzy na pewno niepowtarzalną stylizację. Jednolite dodatki powodują, że całość wydaje się jeszcze bardziej zaplanowana i elegancka. Taka kompozycja robi wrażenie zarówno na kobietach, jak i na innych mężczyznach. Dobierając do tego strój z elegancką koszulą i sportową marynarką, takiemu mężczyźnie niewątpliwie trudno się oprzeć. Oczywiście nie trzeba też wspominać o tym, że do kolorystyki dodatków powinny też pasować buty. Ze znalezieniem odpowiedniego modelu nie powinniśmy mieć jednak szczególnych problemów.

Gdzie kupić oryginalne dodatki?

Pozostaje jeszcze pytanie, gdzie to wszystko kupić. Na pewno należy stawiać na sklepy, oferujące wysokiej jakości produkty, które będą wytrzymałe i niezawodne. Torba weekendowa, skórzany pasek, zegarki i inne akcesoria dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Te drugie mają do zaoferowania nieco szerszy asortyment. Poza tym zakup przez Internet jest szybki i bezproblemowy.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę