Teraz Czytasz
Miłe SMSy – jak napisać do ukochanej kobiety lub mężczyzny?

Miłe SMSy – jak napisać do ukochanej kobiety lub mężczyzny?

Żyjemy w czasach, gdy komunikacja wirtualna zdecydowanie wzięła górę nad tą tradycyjną. Zmieniły się zasady komunikacji, wiele zawdzięczamy w tej kwestii nowoczesnym narzędziom typu telefon lub smartfon. Oczywiście, większość z nas chciałoby usłyszeć miłe słowa wprost od ukochanej osoby, ale nie zawsze jest to możliwe. Związki na odległość powoli stają się normą. Tęsknotę w całkiem udany sposób uśmierzyć można kreatywnymi SMSami. W jaki sposób powinniśmy pisać do swoich drugich połówek, by SMS na dzień dobry lub pod koniec dnia sprawił miłą przyjemność?

SMSy zakochanych – jak je pisać, aby nie irytowały?

Nie wszyscy lubią miłosne SMSy. Wielu facetów postrzega je jako wytwór infantylnej kultury kobiecej. Wiele zależy od tego, w jakim stopniu dobrze znamy charakter naszej sympatii. W ten sposób uda nam się dopasować do SMSów właściwy język, aby nie był zbyt infantylny, ale jednak aby zachował czułość, przekazując cały ogrom radosnych emocji. Badania statystyczne pokazują, że z większym pobłażaniem i radością chętnie odczytujemy SMSy na dobranoc, niż na dzień dobry. Dlaczego tak się dzieje? Być może sekret tkwi w tym, że rano wszystkich nas zjada stres i koncentrujemy się na jak najlepszym wykonywaniu obowiązków w pracy oraz wcześniejszych do nich przygotowaniach? Tu bardziej liczy się więc pragmatyzm, niż romantyzm. Przecież dopiero pod koniec dnia pozwolić sobie możemy na trochę więcej luzu. Czuły SMS od ukochanej osoby może nas wprawić w pozytywny nastrój nawet wtedy, gdy jeszcze 5 minut wcześniej wszystko stało na głowie.

Miłe SMSy – gdzie szukać pomysłu na telefoniczną literaturę?

Najwięksi romantycy lub romantyczki zasoby czułych wyznań gromadzą we własnej pamięci, stosując cytaty z ulubionych książek lub tomików wierszy. Mniej kreatywnym polecić można specjalne witryny, z których z łatwością udaje się ściągać treści romantycznych SMSów.

Bogaty szereg kreatywnych SMSowych wierszyków znajdziesz tutaj: https://kobiecystyl.pl/sms-na-dzien-dobry-dla-niego-i-dla-niej/

Można więc wykorzystać SMSy na początek dnia lub na koniec, a także na dowolnie wybraną porę, ponieważ wszyscy zakochani chcą sobie wyznawać miłość bez ograniczeń i wszędzie.

Miłe SMSy – jak wypaść dobrze i się nie ośmieszyć?

Nasze telefony komórkowe na wyświetlaczach obecnie potrafią pomieścić o wiele więcej znaków pisanych, niż jeszcze kilka lat temu. Następstwem stała się zatem jeszcze bardziej rozbudowana korespondencja SMSowa. Zabierając się za własną twórczość poetycką drogą telefoniczną powinniśmy pamiętać o tym, że:

  • ważne są zasady ortografii
  • jeśli nie jesteśmy pewni pisowni danego wyrazu, zawsze warto to wcześniej sprawdzić
  • ważne są zasady interpunkcji, aby na ekranie nie wyświetlał się trudny do odczytania słowotok
  • wierszyk nie może być zbyt wulgarny, zwłaszcza na początku znajomości, ponieważ osiągniemy wtedy efekt odwrotny do zamierzonego
  • do SMSa możemy dodać zdjęcie lub obrazek, powinien pokrywać się z treścią, być jej odwzorowaniem w wizualnej postaci

Więcej ciekawych kobiecych porad znajdziecie na portalu KobiecyStyl.pl.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę