Teraz Czytasz
Marka TATUUM otworzyła salon w Poznań Plaza w nowej odsłonie

Marka TATUUM otworzyła salon w Poznań Plaza w nowej odsłonie

Pierwszego marca w Poznań Plaza marka TATUUM otworzyła swój salon w zupełnie nowej odsłonie. Znajduje się on w dotychczasowej lokalizacji na parterze Centrum Handlowego. Przestronny obiekt w najnowszym koncepcie, wykończony naturalnymi materiałami jak drewno, filc, miedź czy beton konstrukcyjny, w stonowanych kolorach ziemi, stanowi idealną piękną oprawę kolekcji marki.

Otwarcie zbiegło się z premierą nowej kampanii, jaką TATUUM przygotowała na sezon wiosna – lato 2017. Jej bohaterami są niezwykłe osoby. To ludzie z krwi i kości, pełni pasji i pozytywnej energii. Kochają to, co robią, są spełnieni i inspirują do działania. Lekkoatletka, muzyk, fotografka, solistka baletu, alpinista. Różnią ich wiek, zawód i osiągnięcia. Łączą – doświadczenie, siła charakteru i pasja, z której uczynili swój sposób na życie. Różni bohaterowie, różne pokolenia i historie. Ta sama pozytywna energia, siła i radość życia.

Kolekcja TATUUM na sezon wiosna-lato 2017 jest starannym połączeniem odpowiedzi na potrzeby Klientów z wyważoną interpretacją aktualnych trendów w modzie. Zgodnie z tradycją, marka nie uznaje kompromisów w kwestiach jakości i naturalności materiałów, precyzyjnego krawiectwa, komfortu i wygody, uniwersalności form i dbałości o detale.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę