Teraz Czytasz
Mapa na plakacie

Mapa na plakacie

Miasta mają to do siebie, że niezależnie od pory roku zawsze tętnią życiem. Radosny uliczny ruch i gwar są ich cechą charakterystyczną, za którą mieszkańcy je kochają. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego wnętrza odrobinę tego klimatu, rozejrzyj się za mapą w formie plakatu. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych rozwiązań.

Trykające koziołki, pyry i Warta, czyli witamy w Poznaniu!

Poznań – miasto doznań! Rogal świętomarciński, Katedra Poznańska, Ostrów Tumski – stolica Wielkopolski ma do zaoferowania turystom bardzo wiele. Mapa starego grodu, położonego w dolinie Warty, prezentuje się wyjątkowo dekoracyjnie. Błękitnym kolorem zaznaczono na niej najważniejsze miejskie cieki, w tym także Bogdankę, Cybinę i Główną. Mapę w formie atrakcyjnego i łatwego do zawieszenia plakatu znajdziesz w sklepie internetowym https://www.decormint.com/pl/plakaty/mapy.

Mapa plakat w kształcie owalu. Krakowskie inspiracje

Dla miłośników Krakowa powstał taki oto plakat w formie wyjątkowo barwnej mapy. Wiele zabytków i ważnych miejsc miasta oznaczono na niej symbolicznie, w sposób rysunkowy. Plakat będzie fantastycznym, ciepłym akcentem we wnętrzu.

Paris, Paris!

Utrzymany w kolorach czerni, szarości i bieli widok z lotu ptaka na piękny Paryż urzeka skomplikowaną siatką bulwarów, ulic i uliczek. Całości dopełnia – wijący się niczym wstążka – nurt Sekwany. Miłośnicy romantycznej stolicy Francji, którzy nie raz i nie dwa w niej byli, na pewno rozpoznają charakterystyczne punkty, takie jak Pola Elizejskie, zabytkowy Cmentarz Pere-Lachaise czy Centrum Pompidou. Plakat urzeka swoją prostotą i mocno stonowanymi barwami, które doskonale wpisują się we wnętrza utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Równie dobrze dekoracja odnajdzie się jako element aranżacji retro czy skandynawskiej. Możliwości jest naprawdę wiele!

Zwierzęta Polski

Stolicą jakiego regionu jest żubr? Elementem charakterystycznym krajobrazu której części kraju jest łódka? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzieli Ci powyższa mapa. Dekoracja została utrzymana w pastelowych, rozbielonych barwach zieleni, niebieskiego, bieli i czerwieni. Jest czytelna, prosta i przejrzysta, a zarazem przyjemna dla oka.

Mapa świata – plakat do pokoju dziecięcego

Szukasz dekoracji ściennej do dziecięcego pokoju? Chcesz, aby pociecha od najmłodszych lat orientowała się w położeniu najważniejszych krajów i zabytków na mapie świata? Ta ciepła w odbiorze, a zarazem prosta i przejrzysta propozycja na pewno przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Wystarczy rzucić okiem, aby szybko nauczyć się i zapamiętać na całe życie, gdzie leżą: Rosja z bajkowymi zabudowaniami Kremla, egipskie piramidy, opera w Sydney i wiele wiele więcej. Plakat ścienny to wyjątkowo wdzięczna forma przyswajania wiedzy – i to całkowicie mimochodem.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę