Teraz Czytasz
Kultura Hip Hop, czyli – co oferują sklepy hip hopowe?

Kultura Hip Hop, czyli – co oferują sklepy hip hopowe?

Sklep hip hopowy to bardzo osobliwe miejsce, ponieważ znaleźć w nim można nie tylko muzykę, odzież czy inne produkty związane z rapem. To także miejsce, w którym subkultura hip hopowa jest traktowana na poważnie, więc kupisz w nim wszystko, co związane z tą kulturą. Od akcesoriów, przez książki o hip hopie, aż po albumy ulubionych twórców. Co jeszcze mają dla ciebie sklepy hip hopowe?

Muzyka – sklepy hip hopowe mają nie tylko rap!

Oczywiście albumy rapowe są najczęściej spotykanymi na półkach sklepów hip hopowych, ale nie są jedynymi. Rap romansuje z innymi gatunkami muzycznymi, choćby z popem, reggae, rockiem, metalem, jazzem i całą masą innych.

Współpraca raperów z gwiazdami muzyki pop wiedzie do nieoczywistych połączeń muzycznych. Tego rodzaju muzykę oferują sklepy hip hopowe, czyli różnorodną, niezamykającą się wyłącznie na gatunek podstawowy, jakim jest rap. Ten ostatni występuje natomiast w bardzo wielu muzycznych odcieniach, które często dostępne są w tego rodzaju sklepach tematycznych.

Projekt bez tytułu(2).jpg

Książki w sklepach hip hopowych?

O rapie zostało napisanych mnóstwo książek i choć w sklepach hip hopowych nieco radziej występuje ten rodzaj produktu, to w wielu książki dostępne w sklepie traktują właśnie o rapie, subkulturze hip hopowej i o muzyce w ogóle. Biografie słynnych raperów? To właśnie w sklepie hip hopowym znajdziesz tego typu beletrystykę.

Przewodniki po rapie, książki o historii tego nurtu muzycznego, subkulturze hip hopowej nie tylko w Polsce, ale i na świecie – to też część książek często dostępnych w dobrze zaopatrzonym sklepie tego rodzaju.

Odzież i obuwie!

Oczywiście, że w sklepie hip hopowych znajdziesz także ciuchy. Nie byle jakie zresztą, bo większość dostępnych w sklepach ubrań jest stylizowana w taki sposób, by odpowiadać wyznacznikom subkultury hip hopowej. Jest to tak zwany styl streetwearowy. Zazwyczaj luźny, niekrępujący ruchów, casualowy, ale także, w przypadku raperów, elegancki, oryginalny i designerski.

Kupisz tutaj bluzę z logiem twojego ulubionego artysty, dresy z printami, T-shirty, czapeczki i wiele innych części garderoby powiązane swoim designem z subkulturą hip hopową. Stylowe, hip hopowe dodatki do stroju kupisz również w tym miejscu. Bandany, kapelusze rybackie, męskie chusty na głowę czy czapeczki typu beanie. W wielu sklepach odnajdziesz także obuwie, zazwyczaj designerskie sneakersy lub buty sportowe.

Akcesoria!

Sklepy hip hopowe wyposażone są często w przeróżne akcesoria od breloczków, przewieszek, nerek, latarek, przez okulary przeciwsłoneczne i akcesoria GSM, aż po zegarki czy szaliki. Wszystko, co będzie ci potrzebne w gwarnym mieście – od czasomierzy do plecaków – znajdziesz w sklepie hip hopowym.

Znajdziesz tutaj akcesoria, które pomogą uporządkować twoje dokumenty, spakować się w podróż lub na siłownię, zabezpieczyć telefon przed skutkami upadku na twardy miejski beton.

Te oraz wiele innych produktów znajdziesz w sklepach hip hopowych. Dobry, dobrze zaopatrzony sklep z pewnością niejednokrotnie zaskoczy cię swoim asortymentem. Jesteś miłośnikiem hip hopu? Koniecznie odwiedź taki sklep!

 

Materiał dostarczony przez partnera.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę