Teraz Czytasz
Feromony syntetyczne – czym są i jak działają

Feromony syntetyczne – czym są i jak działają

Z przyciąganiem seksualnym jest trochę jak z górą lodową – to, co najważniejsze pozostaje pod powierzchnią. Osoby, które odnoszą prawdziwy sukces w przyciąganiu innych osób potrafią oddziaływać na ich podświadomość – i tutaj drugorzędną rzeczą jest, czy robi się to świadomie czy nie! Dlatego osoby, które chcą wzmocnić swój „zwierzęcy magnetyzm” chętnie stosują feromony syntetyczne, dzięki którym można zwiększyć swoją atrakcyjność. Warto dowiedzieć się, w jaki sposób działają te środki!

Feromony to naturalne przyciąganie

Feromony, które emituje człowiek to Androstenol, Androstenon i Androsteron. Znajdują się one m.in. w pocie i są one bezwonne, jednak nie oznacza to, iż nie są odbierane przez inne osoby – za ich recepcję odpowiada bowiem ulokowany w jamie nosowej narząd nosowo-lemieszowy. Osoby, które emitują te substancje w dużej ilości mogą liczyć na bardzo dobrą pozycję w grupie oraz wysoką atrakcyjność seksualną.

Czym są feromony syntetyczne?

Feromony syntetyczne to nic innego jak feromony wyodrębnione w laboratoriach chemicznych, z których tworzy się produkty do spryskiwania, dzięki którym można stać się bardzo atrakcyjną osobą. Chemicy wyodrębniają Androstenol, Androstenon i Androsteron z innych związków chemicznych poprzez destylację. Aby feromony cechowały się wysoką czystością, muszą być poddawane dokładnemu filtrowaniu. W ostatecznej formie feromony występują jako mikro kryształki i są łączone w opracowane przed producenta mieszanki. Jest to bardzo skomplikowana operacja, dlatego tylko niektórzy producenci są w stanie wykonać ją prawidłowo i zaoferować produkty cechujące się prawdziwą efektywnością.

Działanie feromonów syntetycznych

Z perspektywy atrakcyjności seksualnej, działanie feromonów (zarówno naturalnych, jak i syntetycznych) sprawia, iż znajdująca się w bliskiej odległości od nas osoba odbiera sygnał o naszej seksualnej gotowości. To sprawia, że stajemy się dla niej bardziej atrakcyjni, co przydaje się zarówno w przypadku próby nawiązania z nią znajomości, jak i stworzenia atmosfery gwarantującej udany stosunek seksualny. Jeśli chodzi o feromony syntetyczne, efekt jest taki sam jak w przypadku naturalnych, ponieważ są produkowane na bazie tej samej struktury.

Czy feromony syntetyczne działają?

Poza typowymi dla tego rodzaju produktów dowodami anegdotycznych dla potwierdzenia skuteczności feromonów syntetycznych można powołać się między innymi na badanie wykonane w 2009 roku przez Uniwersytet Liverpoolu, który miał na celu zweryfikowanie działania feromonu Androstadienon w trakcie speed-datingu – okazało się, iż mężczyźni, którzy go emitowali zyskali w trakcie szybkich randek większe uznanie wśród kobiet.

Badania potwierdzają działanie feromonów syntetycznych, jednak oczywiśćie najlepszym sposobem jest przekonanie się na własnej skórze. Trzeba jednak pamiętać o tym, by kupować wyłącznie produkty, w których stężenie pożądanych substancji jest wystarczająco duże, ponieważ tylko one są w stanie zapewnić upragniony rezultat.

Za warstwę merytoryczną artykułu odpowiada redakcja Feromony-Passion.pl

 

 

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę