Teraz Czytasz
Fem. nowa kolekcja RabbitRabbit!

Fem. nowa kolekcja RabbitRabbit!

Wraz  z pojawieniem się pierwszych oznak wiosny, RabbitRabbit! zaprasza nas do swojego zaczarowanego ogrodu, pełnego mocnych barw, zaskakujących wzorów i tajemnic. Najnowsza kolekcja to wielobarwny świat baśni, gdzie główną rolę gra duet – kobiety i natury.

Fem. to świat dwóch żywiołów – odważne desenie i zdecydowane kolory obok zwiewnych tkanin
i dziewczęcych wykończeń. Te na pozór dwa światy, uzupełniają się wzajemnie, razem tworząc intrygującą narrację o kobiecej naturze.

W najnowszej kolekcji, opowieść rozpoczynają barwy. Pastelowe róże zimy, ustępują miejsca swojej o wiele bardziej energetycznej wersji – fuksji. Oversize’owy płaszcz w tym kolorze to nie jedyny flirt z aktualnymi trendami. Razem z granatem, fioletem i butelkową zielenią, koloru nadają wielobarwne printy, zaczerpnięte z zaczarowanego ogrodu.

Znajdziemy tu: kwiaty na sukienkach, motyle na kurtkach i bluzkach, a nawet muchy na… garniturze. Połączenie eleganckiej marynarki z krótkimi spodenkami to zabawa nie tylko formą, ale także autorska wersja „sporty chic”. Odwaga barw równoważona jest poprzez delikatne tkaniny oraz subtelne detale i  wykończenia.

Lekkie, koronkowe bluzki dodają kolekcji tajemniczości, a zwiewne tiulowe spódnice wprowadzają dziewczęcy urok. Kropkę nad i stawiają detale – ręcznie naszywane aplikacje i hafty, kolorowe patchworki i misternie tkane koronki. Te drobne szczegóły nadają ubraniom romantyczny charakter. Całość dopełniają proste formy koktajlowych sukienek – klasyka w oryginalnej wersji.

Najnowsza kolekcja RabbitRabbit! to doskonała kontynuacja obranej przez markę drogi – eksperymenty
z trendami skupione na kobiecym charakterze. Obecne modele jeszcze wyraźniej podkreślają wyjątkową rolę kobiet – ich odwagę w przełamywaniu barier i konwenansów, nie odbierając im swobody i delikatności.
Fem. to życie w zgodzie z naturą. Zarówno zewnętrzną jak i własną.

O marce

RabbitRabbit! to polsko- duńska marka odzieżowa, utworzona w 2014 roku. Idea – ubrania mają dawać radość.
To właśnie zdecydowało, że dwie ostatnie kolekcje – EMOTIONS oraz FREE SPIRIT skupiły liczne grono wielbicielek zarówno w kraju jak i za granicą. Poza sklepem internetowym, ubrania marki można znaleźć w butikach stacjonarnych
w Warszawie (UFUFU, Ptasia 6), Wrocławiu (Jolli Boutique, Fu-Ku, Mobo, Ubieralnia), Gdyni (Seeyou Gdynia) czy Krakowie (PaonNouchalant), ale również w Amsterdamie i Berlinie.

 

Zdjęcia: Edyta Potrząsaj

Modelka: Julia, Karolina – Como Model

Makijaż i włosy: Joanna Wolf

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę