Teraz Czytasz
Do jakich stylizacji warto wykorzystać słowiańskie bluzy?

Do jakich stylizacji warto wykorzystać słowiańskie bluzy?

Każdy, zarówno kobieta jak i mężczyzna chce dobrze wyglądać. Staramy się więc jak najrozważniej dobierać poszczególne elementy swojej garderoby. Zależy nam bowiem nie tylko na tym, aby ubrania były funkcjonalne, ale i na tym, aby były one atrakcyjne pod względem wizualnym. Przykładem ładnych i jednocześnie funkcjonalnych ubrań są chociażby słowiańskie bluzy.

Łącz bluzy z dżinsami i dresami

Słowiańskie bluzy cieszą się dość dużym zainteresowaniem, zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn. Dostępne są one w sklepach internetowych jak i stacjonarnych. Na uwagę zasługuje z całą pewnością to, iż w ofercie sklepów odzieżowych znajdziemy naprawdę sporo różnych bluz. Najczęściej bluzy te mają jakiś nadruk. Nawiązuje on w przeważającej większości przypadków do jakichś słowiańskich postaci. Nierzadko można znaleźć w sklepie bluzę z nadrukiem przedstawiającym jakiegoś słowiańskiego boga (np. Peruna, Swaróga czy Welesa). Bluzy słowiańskie nadają się do wielu różnych stylizacji. Możemy wykorzystać je zarówno na co dzień jak i od święta. Najlepiej byłoby zestawiać je z klasycznymi dżinsami typu rurki. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby bluzę słowiańską zestawić także z dresami. Będzie to z całą pewnością bardzo wygodne połączenie.

Na co zwracać uwagę przy wyborze bluzy?

Jeżeli zależy nam na tym, aby bluza słowiańska dobrze nam służyła, powinniśmy wybierać ją bardzo starannie. Przy wyborze tego typu odzieży warto brać pod uwagę rozmaite kryteria. Przede wszystkim przyglądajmy się temu, aby bluza posiadała odpowiedni dla nas rozmiar. Ubranie nie powinno być zbyt duże, bo wówczas ukryje ono nie tylko mankamenty naszej figury, ale i jej atuty. Pamiętajmy także o tym, aby wybrana przez nas bluza nie była zbyt ciasna. Wówczas możemy czuć się w niej bardzo niekomfortowo. Zawsze warto także przyglądać się kolorowi bluzy. Jeżeli cenimy sobie ponadczasowe kolory, zdecydujmy się na bluzę o kolorze granatu, beżu czy czerni. Jeśli jednak nie mamy nic przeciwko intensywnym barwom, możemy śmiało postawić na bluzę w kolorze cytryny, pomarańczy czy malin. Doskonale byłoby również zwracać uwagę na materiał, z którego wykonana jest bluza. Latem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą ubrania ze stosunkowo cienkiego materiału. Jesienią i zimą, gdy za oknem zimno i ponuro, warto jednak pomyśleć o kupnie bluzy słowiańskiej wykonanej z nieco grubszego materiału. Będzie ona bowiem przyjemna dla naszej skóry. Dzięki niej nie odczujemy także negatywnego wpływu ujemnych temperatur na nasze ciało.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę