Teraz Czytasz
Bluza z własnym nadrukiem: podpowiadamy, jakie wzory są teraz modne

Bluza z własnym nadrukiem: podpowiadamy, jakie wzory są teraz modne

Bluzy z własnym nadrukiem cieszą się ogromną popularnością wśród wielu użytkowników, niezależnie od płci i wieku. Pozwalają one na wyróżnienie się z tłumu oraz stworzenie spersonalizowanego prezentu nawiązującego do preferencji konkretnej osoby. Są one także doskonałym pomysłem na gadżet firmowy czy upominek upamiętniający konkretne wydarzenia. Jakie wzory najczęściej pojawiają się na bluzach z własnym nadrukiem?

Bluzy z własnym nadrukiem na święta

W sezonie świątecznym bez wątpienia największą popularnością cieszą się bluzy z własnym nadrukiem przedstawiającym motywy związane z zimą i Bożym Narodzeniem. Są to takie wzory, jak bałwanki, śnieżynki, sanki, bombki, choinki, renifery, Mikołaj, elfy, dzwoneczki czy prezenty. Wiele osób decyduje się także na tworzenie bluz z geometrycznymi motywami pojawiającymi się na świątecznych swetrach.

Damskie bluzy z własnym nadrukiem

Bluza damska z kapturem Mrs. minnie
Bluza damska z kapturem Mrs. minnie

W przypadku damskich bluz z własnym nadrukiem wybór motywów jest ogromny. Wiele osób korzystających z kreatorów dostępnych na takich stronach jak megakoszulki.pl decyduje się na pokrycie odzieży wzorami przedstawiającymi śmieszne zwierzęta czy rośliny. Niezwykle popularne są także różowe bluzy z własnym nadrukiem przedstawiającym urocze motywy z bajek. Wiele osób wybiera również produkty ozdobione grafikami nawiązującymi do kultowych filmów i seriali.

Bluzy z własnym nadrukiem dla dzieci

Wśród bluz z własnym nadrukiem dla dzieci najczęściej pojawiają się motywy z bajek czy książek. Popularne są także śmieszne zwierzęta, cukierkowe grafiki oraz powtarzalne wzory, takie jak serduszka czy kwiatki. Osoby projektujące odzież dla dzieci decydują się również na tworzenie napisów związanych z imieniem malucha czy konkretną okazją. Zazwyczaj bluzy z własnym nadrukiem dla najmłodszych są znacznie bardziej kolorowe niż te, które mają służyć dorosłym.

 

Bluzy z serialowymi motywami

Bluza klasyczna damska Dom z Papieru ksywy + personalizacja
Bluza klasyczna damska Dom z Papieru ksywy + personalizacja

Osoby projektujące czarne bluzy z własnym nadrukiem często decydują się na pokrycie ich motywami nawiązującymi do kultowych produkcji. Zdecydowanie najpopularniejsza jest odzież przedstawiająca wzory z Domu z Papieru, Harry’ego Pottera, Batmana, Gwiezdnych Wojen, Wiedźmina czy Breaking Bad. Niektórzy wybierają także motywy z bajek, również tych dla dorosłych. Takie grafiki pojawiają się zarówno na bluzach męskich, jak i damskich.

Bluza z własnym nadrukiem na plecach

Nieco mniej popularnym, ale wciąż ciekawym pomysłem są bluzy z własnym nadrukiem na plecach. Stworzenie takiego produktu wymaga naniesienie grafiki na odpowiednią część odzieży podczas korzystania z kreatora własnego nadruku. Zazwyczaj na bluzach tego typu pojawiają się napisy lub konkretne symbole, które są widoczne jedynie z tyłu. Projektując taki motyw, należy pamiętać o tym, że może on zostać zakryty przez kaptur. Z tego powodu warto wybierać modele bez tego elementu lub przesunąć grafikę nieco niżej.

Bluzy na specjalne okazje

Bluza klasyczna damska Mamo Jesteś Super
Bluza klasyczna damska Mamo Jesteś Super

Wśród bluz z własnym nadrukiem bardzo często pojawiają się modele tworzone z myślą o konkretnych okazjach, takich jak urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka, walentynki itd. Zazwyczaj na takiej odzieży stosuje się różnego rodzaju napisy nawiązujące do danej osoby. Niektórzy decydują się także na ozdobienie odzieży wspólnymi zdjęciami. Wszystko zależy od tego, jakiej okazji dotyczy konkretny prezent i przez kogo będzie noszony.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę