Teraz Czytasz
Amerykańskie marki okularów – postaw na wielkomiejski luz!

Amerykańskie marki okularów – postaw na wielkomiejski luz!

Znają je wielbiciele mody na całym świecie, chętnie zakładają młodsi i starsi – czy wiesz, skąd bierze się fenomen amerykańskich marek produkujących okulary? Kilka modeli wywodzących się z tego kontynentu zyskało ogromną sławę i osiągnęło status kultowych akcesoriów. Zobacz, dlaczego projekty zza oceanu cieszą się takim powodzeniem.

Po czym rozpoznasz amerykański design?

Większość amerykańskich marek najpierw zyskała rozpoznawalność na rynku odzieżowym, a następnie rozszerzyła swoją działalność o produkcję okularów. W tym zacnym gronie znajdą się pewne wyjątki, na przykład legendarna firma Ray-Ban, która trafiła do szerokiego grona odbiorców dzięki fenomenalnym projektom oprawek.

Amerykańskie przedsiębiorstwa doskonale wiedzą, jak wielka siła drzemie w prostocie. Propozycje zachodnich marek nie obejmują skomplikowanych kształtów, czy zdobień, jednak dzięki swojej funkcjonalności podbijają serca tysięcy klientów. W projektach firm zza oceanu króluje luz, nonszalancja i odważne podejście do tematu mody. Twórcy oprawek chętnie nawiązują do współczesnych trendów, jednak zawsze zachowują unikalny styl marki.

Calvin Klein – spełnienie amerykańskiego snu

Okulary marki Calvin Klein wyróżniają się oryginalnym nawiązywaniem do miejskiego stylu z uwzględnieniem eleganckiej formy. W projektach tej firmy króluje sportowy luz. Dzięki zachowaniu wyjątkowej staranności przy tworzeniu detali, oprawki amerykańskiego przedsiębiorstwa możemy zakładać także do formalnych strojów. Ten nowoczesny dodatek jest przejawem dobrego gustu i udowadnia, że jego właściciel wie, co jest modne.

Marka Calvin Klein kojarzona jest z dobrą jakością, a zapotrzebowanie na akcesoria tego producenta nigdy nie przemija. Największą popularnością cieszą się owalne i prostokątne oprawki bez żadnych zdobień. W amerykańskich projektach króluje minimalizm. Słynna marka uważa, że prostota sama się obroni, co potwierdzają tysiące klientów na całym świecie. Zobacz, jak wiele wspaniałych propozycji ma do zaoferowania to słynne przedsiębiorstwo. W tym celu zapoznaj się z ofertą okularów Calvin Klein w Kodano.pl.

Ralph Lauren – okulary dla kochających luksus

Ralph Lauren od lat kieruje się żelazną zasadą – wszystkie ubrania i akcesoria musi cechować najwyższa jakość. Projektant zasłynął produkcją koszulek polo, a zdobyta rozpoznawalność pozwoliła mu znacznie rozwinąć działalność. Marka kojarzy się z okularami premium, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie modele tego imperium mody stanowią połączenie elegancji i minimalizmu. Ralph Lauren dba o każdy detal i gwarantuje, że okulary sygnowane znaczkiem marki wytrzymają bardzo wiele. Klienci kochają prostotę i prestiż tych oprawek. W bogatej ofercie sklepu Kodano na okulary marki Ralph Lauren również i Ty znajdziesz coś dla siebie.

Ray-Ban – legendarny producent okularów

Marką, która bezdyskusyjnie podbiła rynek okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, jest legendarny Ray-Ban. Firma wypracowała sobie swój własny, wyjątkowy styl, który dzisiaj jest chętnie powielany przez konkurencję.

Największym osiągnięciem amerykańskiej marki jest zaprojektowanie dwóch kultowych modeli, znanych jako Aviator i Wayfarer. Słynne oprawki bardzo szybko pokochały tłumy klientów. Atutem marki Ray-Ban jest dbałość o tworzenie unikalnych okularów, które błyskawicznie zdobywają globalną popularność. Dzięki wymyśleniu pilotek amerykańskie przedsiębiorstwo zyskało wielką sławę i trwale zapisało się w historii mody. Zapoznaj się ze słynnymi okularami marki Ray-Ban w ofercie sklepu Kodano.pl.

Tommy Hilfiger – świeże spojrzenie na modę okularową

Mało która marka jest tak silnie kojarzona z Amerykańskim stylem, jak Tommy Hilfiger. Założyciel słynnej firmy jest klasycznym bohaterem historii o tym, jak przejść drogę od zera do milionera. Przez rok był bezdomny, a kilka lat później został cenionym projektantem mody. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo promowało luźny, nowojorski styl.

Tommy Hilfiger adresuje swoje projekty głównie do klientów w wieku 25-45 lat. Okulary słynnej marki stanowią świeżą interpretację amerykańskiej klasyki. Prostotę wzbogaca się małymi detalami, które nadają całości zupełnie innego charakteru. Naturalne połączenie minimalizmu oraz nonszalancji od lat zdobywa serca klientów na całym świecie. Przekonaj się na własne oczy, jak nieoczywiste podejście do mody ma Tommy Hilfiger, w projektach dostępnych na stronie https://kodano.pl/tommy-hilfiger.html.

Co wyróżnia amerykańskie projekty okularowe?

Wszystkie amerykańskie marki okularów cechuje prostota oraz dbałość o najwyższą jakość. Projektanci zza oceanu wiedzą, że największa siła tkwi w detalach. To niuanse nadają oprawkom charakteru i pomagają kreować styl, który naśladują klienci na całym świecie.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę