Teraz Czytasz
Skuteczny sposób na poprawę życia seksualnego. Ten zabieg zmieni wszystko

Skuteczny sposób na poprawę życia seksualnego. Ten zabieg zmieni wszystko

Kompleksy związane z małym przyrodzeniem można pokonać na wiele sposobów. Niektórzy próbują ćwiczeń fizycznych, inni posiłkują się suplementami albo, co gorsza, gadżetami kupionymi w sieci. To nie są dobre rozwiązania. Skuteczną i sprawdzoną metodę powiększania penisa znajdziesz w Bieńkowscy Clinic.

Zwykliśmy mówić „jest jak jest”, chociaż wcale nie czujemy się z tym dobrze. Kompleks małego członka determinuje całe życie. Wpływa na to, jak postrzegamy siebie samych, obniża jakość życia seksualnego. Ale przecież wcale nie musimy się na to godzić! Rozwiązanie niesie urologia estetyczna i powiększanie penisa kwasem hialuronowym lub autologiczną tkanką tłuszczową. Statystyki pokazują, że z zabiegu korzysta coraz więcej osób. Zresztą nic dziwnego, bo niezadowolenie związane z narządami płciowymi dotyczy sporej części męskiej populacji. Jeśli Ty również chcesz wziąć swoje sprawy we własne ręce, przeczytaj dalej.

Jak to wygląda?

Wstępna konsultacja, wykonanie podstawowych badań, kwalifikacja do zabiegu i działamy. Powiększanie penisa w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy zajmuje niecałą godzinę. Zabieg wykonuje urolog estetyczny. To ten sam lekarz, którego odwiedzamy z powodu różnych problemów układu moczowo-płciowego, np. zerwanego wędzidełka. Wszystko odbywa się na sali operacyjnej, a procedury przebiegają jak trzeba, w sterylnych warunkach, zgodnie z najwyższymi standardami. To wpływa na bezpieczeństwo zabiegu.

Do powiększania prącia stosuje się kwas hialuronowy – to preparat medyczny o właściwościach wypełniających i nawilżających. Inną opcją jest zabieg z autologiczną tkanką tłuszczową pobraną metodą liposukcji (odsysania). To materiał własny, pozyskany z miejsc, gdzie występuje w nadmiarze. Tkanka tłuszczowa składa się z puli żywotnych komórek tłuszczowych i macierzystych, dlatego skutecznie nadaje się do wypełniania i odmładzania innych tkanek. Również tych obecnych w narządach płciowych.

Zabieg różni się nieznacznie w zależności od wyboru preparatu. W każdym razie jego podanie polega na iniekcji, czyli cienką kaniulą. Czy to bolesne? Absolutnie, nie. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dlatego nie wywołuje bólu. Jest na tyle mało inwazyjny, że nie wymaga hospitalizacji ani rekonwalescencji. Po powiększaniu wprawdzie trzeba wstrzymać się na miesiąc ze współżyciem, ale poza tym nie ma żadnych większych niedogodności. Wszystko przebiega komfortowo, sprawnie i skutecznie.

Co można zyskać?

Po powiększaniu penisa kwasem hialuronowym efekt widać od razu. Zwiększa się zarówno długość przyrodzenia, jak i obwód nasady prącia i żołędzi. Zmiana wygląda bardzo naturalnie, więcej jeśli partnerka nic nie wie, raczej się nie domyśli. Całkowitą poprawę można zauważyć już po 2-3 tygodniach. Potem jest jeszcze lepiej, bo widać zmianę w sferze doznań seksualnych. Większy obwód prącia oznacza większą stymulację ścianek pochwy i częstsze orgazmy. Satysfakcja gwarantowana, tym bardziej, że większy rozmiar członka dodaje pewności siebie, co w sprawach łóżkowych nie jest bez znaczenia.

Jeśli chodzi o powiększanie penisa autologiczną tkanką tłuszczową, efekty pojawiają się trochę później. Wynikają bardziej niż z wypełnienia, rewitalizacją tkanek. Dochodzi do tego w  wyniku działania komórek tłuszczowych i macierzystych. Ten zabieg ma ogromny potencjał regeneracyjny i odmładzający. Ponadto poprawia sprawność seksualną.  Jak widać, zalety powiększania penisa są wielokierunkowe, a sam efekt objętościowy utrzymuje się do 2 lat.

Czy warto?

Jeśli zmagamy się z kompleksami, chcemy coś zmienić w swoim życiu, poprawić jakość seksu, warto poważnie rozważyć ten zabieg. O powiększaniu penisa najlepiej porozmawiać z urologiem estetycznym. To specjalista, który pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie. W Bieńkowscy Clinic możemy liczyć na pełne zrozumienia wsparcie i maksymalną dyskrecję. Szczegółowe informacje na stronie: https://bienkowscyclinic.pl/kategorie-zabiegow/strefa-mezczyzn/

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę