Teraz Czytasz
Nowa technologia w gabinecie stomatologicznym. Mikroskop zabiegowy Global do leczenia kanałowego zębów w Krakowie

Nowa technologia w gabinecie stomatologicznym. Mikroskop zabiegowy Global do leczenia kanałowego zębów w Krakowie

Klasyczne metody leczenia kanałowego zębów niekiedy zawodzą. Przekonali się o tym pacjenci, zmuszeni do usunięcia zęba, mimo podjęcia wysiłku ratowania go przez lekarza. Mikroskopy zabiegowe Global produkcji USA Amerykanie wyposażyli w tor wizyjny. Dlatego zabiegi mikrochirurgiczne wykonuje się z niezwykłą precyzją. To, co jeszcze niedawno było niemożliwe do zrobienia dla dobra pacjenta, teraz specjaliści korzystający z nowoczesnego sprzętu, są w stanie wykonywać w 100 proc. Takie zabiegi ratują zęby przed nieuniknioną wcześniej ekstrakcją!

Klasyczne metody leczenia kanałowego zębów niekiedy zawodzą. Przekonali się o tym pacjenci, zmuszeni do usunięcia zęba, mimo podjęcia wysiłku ratowania go przez lekarza. Mikroskopy zabiegowe Global produkcji USA Amerykanie wyposażyli w tor wizyjny. Dlatego zabiegi mikrochirurgiczne wykonuje się z niezwykłą precyzją. To, co jeszcze niedawno było niemożliwe do zrobienia dla dobra pacjenta, teraz specjaliści korzystający z nowoczesnego sprzętu, są w stanie wykonywać w 100 proc. Takie zabiegi ratują zęby przed nieuniknioną wcześniej ekstrakcją!

Ultradźwiękowe leczenie kanałów korzeniowych

Mikroskopy zapewnią doskonałą widoczność pola zabiegowego z jednoczesną transmisją obrazu na ekran dla asystenta lub pacjenta. Urządzenie Global z torem wizyjnym to nie cała technologia, z jakiej korzysta stomatolog i chirurg szczęki. Lekarz wykonujący resekcje, hemisekcje, zamykanie perforacji oraz usuwanie złamanych instrumentów z kanałów korzeniowych, ma do dyspozycji systemem ultra dźwiękowy do zabiegów mikrochirurgicznych i mikroendodontycznych. Dzięki tym rozwiązaniom leczenie kanałowe Kraków przynosi maksimum satysfakcji z przeprowadzonych zabiegów i redukuje ilość wizyt.

Elektroniczny pomiar długości kanałów

Mikrochirurgia to skomplikowana i wymagająca dziedzina stomatologii. Tutaj nie ma miejsca na żadne kompromisy. Lekarze stosują wysokiej jakości sprzęt optyczny, więc mają możliwość wprowadzenia zupełnie nowej jakości leczenia. Lupy zabiegowe z autonomicznym oświetleniem diodowym oraz instrumenty elektroniczne m.in. do pomiaru długości korzeni to urządzenia do leczenia kanałowego. Kraków błyszczy wśród innych miast poziomem wyposażenia gabinetów, dlatego pacjenci z Małopolski mogą teraz jeszcze lepiej zadbać o stan swojego uzębienia.

Natomiast do opracowywania kanałów korzeniowych, stosuje się instrumenty rotacyjne, sterowane komputerowo. Kanały korzeniowe wypełnia się metodą kondensacji pionowej ciekłej gutaperki na gorąco, z uszczelniaczem żywicznym. Złamane instrumenty są usuwane, a zatkane kanały korzeniowe udrażnianie za pomocą systemu ultradźwiękowego włoskiej firmy Mectron.

Ile trwa leczenie kanałowe?

Całe leczenie kanałowe wykonuje się najczęściej na jednej, maksymalnie dwóch wizytach w gabinecie w Krakowie. To prawdziwy przełom w stomatologii! Klienci chętnie korzystają również z innych zabiegów, które równie pozytywnie zaskakują krótkim terminem i szybkim efektem.

Na jednej wizycie można poprawić kształt i kolor uzębienia, gdy skorzysta się z zabieg bondingu. Dzięki tej innowacyjnej metodzie dentysta jest w stanie poprawić kształt i kolor zębów, a także zlikwidować luki między nimi. Wszelkie przebarwienia, ukruszenia, nierówności czy pęknięcia są bardzo dokładnie zamaskowane. Zabieg przynosi mnóstwo satysfakcji osobom, które w szybki sposób chcą zniwelować niewielkie estetyczne problemy z zębami. Zaleta to znacząco mniejszy wydatek niż zamówienie licówek bądź koronki. Warto sprawdzić, jakich nowych metod używają dentyści w stomatologii estetycznej.

Materiał promowany indexmedica.com.pl

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę