Teraz Czytasz
Jaki wybrać zabieg odchudzający?

Jaki wybrać zabieg odchudzający?

Czy można wyszczuplić sylwetkę za pomocą zabiegów? Można! Faktem jest jednak, że same zabiegi to tylko wspomaganie procesu odchudzania. Pomagają przywrócić skórze jędrność, zredukować cellulit czy miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej oraz wysmuklić i wymodelować sylwetkę. Jakie zabiegi odchudzające wybrać? Co będzie najskuteczniejsze?

Gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii mają w swoich ofertach wiele zabiegów odchudzających i modelujących sylwetkę. Różnią się one rodzajem wykonania, zastosowania technologii, wskazaniami i przeciwwskazaniami. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dobranie zabiegu odchudzającego do wskazań i oczekiwań pacjenta. Jaki zabieg odchudzający wybrać?

Zabiegi odchudzające na ciało

Lipoliza iniekcyjna – jest to zabieg iniekcyjny, polegający na wprowadzaniu preparatu mającego na celu likwidację komórek tłuszczowych. Zabieg przeprowadza się miejscowo na tkankę tłuszczową nagromadzoną: na podbródku, brzuchu, boczkach, ramionach, udach i pośladkach. Seria zabiegów powoduje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w obrębie wykonywania zabiegu oraz powoduje utratę centymetrów w obwodach.

Icoone – masaż endermologiczny. Zabieg składa się z dwóch etapów: drenażu limfatycznego całego ciała oraz masażu endermologicznego obszarów ciała najbardziej problematycznych.  W wyniku zabiegu  icoone dochodzi do rozbijania tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu wodnego ii tłuszczowego, zwiększenia jędrności skóry, wygładzenia jej struktury i uelastycznienia oraz redukcji obrzęków i zastojów limfatycznych.

Liposhock – akustyczna fala uderzeniowa. Fala uderzeniowa na ciało powoduje rozbijanie struktur tkanki tłuszczowej, jej rozbicie i metabolizowanie w wątrobie. W wyniku zabiegu dochodzi do miejscowego zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu, ujędrnieniu skóry. Zabieg liposhock wyszczupla, zmniejsza obwody ciała oraz wysmukla i ujędrnia ciało.

EMS – elektrostymulacja mięśni. Zabieg mający na celu wzmocnienie mięśni głębokich za pomocą specjalnych elektrod wytwarzających prąd impulsowy o niskiej częstotliwości. W wyniku zabiegu dochodzi do wzrostu masy mięśniowej przy zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej. Efektem jest wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.

Materiał partnera rosamedclinic.pl

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę