Teraz Czytasz
Czy w Polsce można przeszczepić włosy?

Czy w Polsce można przeszczepić włosy?

Problem z łysieniem dotyczy wielu polskich mężczyzn. Oczywiście zdecydowana większość panów nie robi z tego żadnego problemu i gdy zakola lub łysina na czubku głowy wyraźnie się powiększają, po prostu golą się na zero. Na świecie wygląda to nieco inaczej. Mężczyźni dbający o atrakcyjny wygląd, chcący utrzymać bujną fryzurę przez możliwie długi czas, szukają takiego miejsca jak klinika przeszczepu włosów. Czy takie ośrodki działają również w Polsce, czy ich szukać za granicą?

Przeszczepy włosów w Turcji

Krajem, w którym przeszczepy włosów traktowane są niemal jak rutynowy zabieg, jest Turcja. To kierunek wyjazdów wielu mężczyzn poszukujących sposobu na zamaskowanie łysiny na czubku głowy lub zmniejszenie widocznych zakoli. Jeszcze do niedawna, gdy w naszym kraju nie było wielu klinik przeszczepiających włosy z wykorzystaniem nowoczesnych metod transplantacji, wyjazdy do Turcji były często jedynym sposobem na trwałe uporanie się z problemem łysiny. Warto pamiętać, że Turcja jest stosunkowo tanim krajem i zabiegi w miejscowych klinikach kosztowały znacznie mniej niż w ośrodkach Europy Zachodniej. Na szczęście obecnie tego typu zabiegi z powodzeniem wykonywane są również w Polsce, z wykorzystaniem nowoczesnych technik transplantacji. Krajowa klinika przeszczepu włosów jest również konkurencyjna cenowo i to nie tylko względem zachodnich, ale i wielu tureckich ośrodków.

Przeszczepy włosów w Polsce

Obecnie w kraju działa co najmniej kilka placówek specjalizujących się w transplantacji włosów. Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej kliniki przeszczepiającej włosy, warto sprawdzić krążące o niej opinie, zapoznać się z oferowanymi przez nią technikami przeszczepu włosów oraz cenami na świadczone usług. Każda profesjonalna klinika przeszczepu włosów ma własną stronę internetową, w związku z czym zapoznanie się z podstawowymi informacjami o danym ośrodku nie powinno być dla nikogo żadnym problemem. Oczywiście przed podjęciem decyzji o zabiegu warto wybrać się na konsultację lekarską. Niestety przeszczep włosów nie zawsze jest możliwy. Przy pewnych schorzeniach takie zabiegi są niewskazane lub zwyczajnie nie przyniosą spodziewanego efektu.

Jeśli interesuje Cię możliwość przeszczepienia włosów, nie musisz wyjeżdżać za granicę, na przykład do Turcji. Aktualnie bez większego problemu tego typu zabieg możesz wykonać w kraju, w profesjonalnej klinice transplantacji włosów, za całkiem rozsądne pieniądze. Co ważne, najlepsze kliniki w Polsce korzystają z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej i transplantologii, dzięki czemu zabiegi są coraz skuteczniejsze.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę