Teraz Czytasz
Badania nutrigenetyczne pod choinką – wybierz najlepszy prezent i postaw na zdrowie!

Badania nutrigenetyczne pod choinką – wybierz najlepszy prezent i postaw na zdrowie!

Pakiet badań jako prezent gwiazdkowy? Zdecydowanie jesteśmy na tak! To prezent oryginalny i tak naprawdę – pełen miłości. Wyraz dbałości o bliską nam osobę. Na czym polegają te badania? W jaki sposób otwierają zupełnie nowe drzwi w nowoczesnej diagnostyce i profilaktyce? O tym, dlaczego w tym roku warto kupić taki prezent-inwestycję, dowiesz się z tego artykułu.

Kolejny raz stoisz przed dylematem, co kupić na prezent świąteczny bliskiej osobie?

W tym roku wszyscy myślimy głównie o jednej kwestii – o zdrowiu. I warto to wykorzystać, wybierając podarunki pod choinkę. Tym razem postaw na coś zupełnie innego, zaskakującego i świeżego. Prezent – inwestycję. Bakiet badań nutrigenetycznych może okazać się prawdziwym strzałem w 10! Dlaczego?

Bo jest to badanie, które wykonuje się raz na całe życie. Wiedza, którą nam dostarcza, jest niezmienna i wskazuje na skłonności oraz indywidualne predyspozycje organizmu. Czego konkretnie dowiemy się z badań?

Dzięki specjalnym modułom analizującym próbkę DNA, badanie iGenesis wykazuje m.in. skłonności organizmu do rozwoju wielu chorób, t.j. otyłość, skłonność do efektu jo-jo, cukrzyca, osteoporoza, choroba Alzheimera, miażdżyca, demencja, trombofilia czy depresja. Badanie sprawdza również, jaki jest nasz profil żywieniowy i na co mamy alergie oraz nadwrażliwość. Analizuje m.in. wpływ na nasz organizm kofeiny, sodu, alkoholu, laktozy, glutenu, niklu, a nawet fruktozy! Co więcej, na podstawie badań dowiadujemy się, jak właściwie planować całkowicie indywidualną dietę i suplementację. Badanie dostarcza nam informacji na temat metabolizacji składników mineralnych i witamin oraz określa potencjał oksydacyjny i antyoksydacyjny organizmu.

Dzięki nutrigenetyce można też zaplanować… trening! Na podstawie analizy DNA określany jest najbardziej efektywny i optymalny typ wysiłku fizycznego. To umożliwia planowanie aktywności na zupełnie nowym poziomie.

Jedno badanie, a jak wiele informacji i wskazówek, prawda?:)

Jak zrobić badanie nutrigenetyczne?

Pod choinką na obdarowaną osobę może czekać pakiet do samodzielnego wykonania badania lub zaproszenie do kliniki. Badanie iGenesis jest bardzo proste, bezpieczne i bezbolesne, i polega na pobraniu wymazu z wewnętrznej części policzka. Potem próbka trafia do specjalistycznego laboratorium we Włoszech, a po kilku tygodniach gotowe są już wyniki badań. Nie są to jednak „zwykłe” wyniki, a ok. 100 stronicowa książka! To w pełni indywidualny materiał i solidna porcja wiedzy, która pozwala w pełni świadomie zaplanować dalsze życie. Zdrowsze, pełne energii, sił witalnych – zgodne z DNA!

Więcej o badaniach nutrigenetycznych iGenesis dowiesz się tu

UWAGA!:)

Trwa świąteczna promocja – zajrzyj tutaj i skorzystaj z oferty specjalnej na badania nutrigenetyczne iGenesis.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę