Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Stylizacje na plażę

Letnie, wakacyjne stylizacje rządzą się swoimi prawami. Często nakładamy rzeczy, których nigdy byśmy nie ubrały do pracy czy na spotkanie ze znajomymi. Szalejemy ze wzorami i kolorami. Nic więc dziwnego, że chcemy nie tylko odpocząć, ale też zmienić coś w swojej garderobie, chociaż na chwilę. Żeby Was nieco zainspirować przygotowaliśmy kilka stylizacji w sam raz na letnie spacery, nie tylko na plaży.

Wybór stroju kąpielowego to nie lada wyzwanie. Kiedy uda się znaleźć ten idealny, warto też pomyśleć o dodatkach. My proponujemy szaleć z kolorem białym, który zawsze wygląda świetnie. Świeżo, elegancko albo sportowo. Wszystko zależy od tego z czym go połączysz. Jeśli nie lubisz pareo ani innych chust tego typu, a chcesz mieć fajną narzutkę, zajrzyj do swojej szafy. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej marynarkę, która posłuży również w wakacje. I wcale nie musi kojarzyć Ci się z pracą.

stylizacje na plażę

Wakacyjne stylizacje zdecydowanie kojarzą nam się z paskami i stylem marynistycznym. Jest ktoś kto nie lubi tego trendu? Ale! Warto pomyśleć o nieco bardziej odważnych połączeniach. Jeśli paski to czemu nie różne kolory i wielkości? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa tego lata i zestawiaj ze sobą te same wzory. Małe i duże kwiaty w jednym połączeniu też będą prezentowały się świetnie.

stylizacja na plażę

Na koniec coś dla najbardziej odważnych, czyli miks. Nie bój się łączyć pasków z kwiatami, grochów z paskami czy na pozór nie pasujących do siebie kolorów. Wakacyjna moda pozwala na dużo więcej i to idealny czas aby spróbować czegoś nowego. 

stylizacja na plażę

Więcej inspiracji na www.laredoute.pl

 

 

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *